Конкурс призначення на посади педагогічних працівників КУ «ІРЦ»

Дата створення: 16:52 10.04.2019

Оголошення про проведення конкурсу для призначення на  посади педагогічних працівників  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тетіївської міської ради Київської області

Атестація педагогічних працівників

Дата створення: 11:44 08.04.2019

05 квітня  2019 року в управлінні освіти  виконавчого комітету Тетіївської міської ради  було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників від 06.10. 2010 р.(із змінами), присвячене праці колег, які довгі п’ять років йшли до цієї головної події – атестації.

Дата створення: 09:58 01.04.2019

Оголошується конкурс на кращу модель КЗ "Центр позашкільної освіти" Тетіївської міської ради з 2 квітня 2019 року по 3 червня 2019 року.

Заклад дошкільної освіти "Берізка"

Дата створення: 16:11 30.03.2019

В дитячому садку «Берізка» Тетіївської міської ради було проведено суботник 30.03.2019 року. Працівники садочка  працювали із задоволенням, адже садочок це друга домівка і для їх вихованців і для них самих.

Семінар вихователів старших груп

Дата створення: 16:34 28.03.2019

Наш садочок «Берізка» - цікава і неповторна країна. Світ тут сповнений незбагненних чудес і пригод. Час, наповнений казкою, з якою малюки сміливо вирушають в дивовижні краї, назустріч велетням і чарівникам, феям і принцам. Тут дошкільнята мандрують на кораблі з напнутими вітрилами, плавають з мудрою черепахою і розмовляють зі світлячками. Разом з улюбленими вихователями, малюки в садочку пізнають незнайомий світ, шукають, де нічка ховає зорі, де народжується новий день. Їм легко іти чарівними стежками та вірити в добро та щастя. Головне, щоб ця віра не зникла з роками.

Всесвітній день людей з синдромом Дауна

Дата створення: 11:53 22.03.2019

21  березня Всесвітній день людей з синдромом Дауна (World Down Syndrome Day).

Колегія управління освіти

Дата створення: 15:53 20.03.2019

19 березня згідно плану роботи управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради відбулася колегія управління освіти, на якій були присутні члени колегії та керівники освіти. На порядок денний колегії були винесені такі питання:

Круглий стіл «Реформа освіти очима дітей»

Дата створення: 10:56 15.03.2019

Всім нам відомо,  що  школа в Україні стоїть на порозі кардинальних реформ, які мають  наповнити  освітній процес  новим змістом та підходами до навчання. Реформа  освіти, Нова Українська Школа,  створюємо  школу майбутнього та багато інших питань стосовно майбутнього української школи  піднімалися  під час  проведення Круглого столу,  який  відбувся 14 березня  в КЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради Київської області.

Шевченківські дні в ЗДО "Берізка"

Дата створення: 10:25 15.03.2019

Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

Свято Весни

Дата створення: 14:38 11.03.2019

6 березня 2019 року  ясельна, молодша та старша групи закладу дошкільної освіти «Берізка» подарували батькам, бабусям, дідусям і всім присутнім гостям незабутнє дійство - свято Весни.