Логічно мислимо та розвиваємося

Дата створення: 10:39 06.02.2020

Ми живемо в суспільстві знань і високих технологій. Малюка вже з перших років життя оточує математична інформація, тому дошкільна освіта має бути спрямована на виховання в дітей звички до повноцінної логічної аргументації.

ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Дата створення: 16:39 03.02.2020

1 лютого (субота) відбулися Олімпіади з географії та інформатики (І тур) на базі Тетіївського ліцею №2.

Вчителі 4 класів Тетіївської ОТГ готуються до роботи з 1 класом НУШ

Дата створення: 11:47 29.01.2020

Пройшовши теоретичні курси в грудні місяці 2019 року, вчителі 4 класів відкрили для себе світ інших підходів до навчання дітей молодшого шкільного віку. Вони чітко зрозуміли у чому полягає реформа освіти, яка перебудовує школу з надання знань з основних компетентностей для життя у сучасному часі. Ось тому для практичного засвоєння цих знань, 28 січня на базі Тетіївського ліцею №2 вчителі, які в 2020-2021 н.р. навчатимуть дітей 1-х класів, мали змогу відвідати урок з курсу «Я досліджую світ» у досвідченого вчителя Семерун Світлани Вікторівни, яка вміло поєднала різні форми роботи з класом, застосувавши ігровий та діяльнісний підхід.

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата створення: 12:06 27.01.2020

25 січня (субота) відбулися Олімпіади з біології  на базі КЗВО КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» та трудового навчання на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня».

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

Дата створення: 16:55 26.01.2020

Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради та методичний кабінет вітає переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та вчителів, які їх підготували:

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів НУШ

Дата створення: 16:17 21.01.2020

21 січня 2020 року відбулося засідання Школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів Нової української школи на базі КЗ «Степівського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - д/с»  з проблеми «Дидактико-методичні засади організації навчання дітей відповідно до Концепції «Нова українська школа» та Державного стандарту початкової освіти».

Початок ІІ семестру – відповідальна пора для учасників обласного етапу олімпіад і конкурсів

Дата створення: 11:00 20.01.2020

З 18 січня 2020 року розпочався III (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.  Конкурсні випробування сприяють розвитку інтелектуального потенціалу обдарованої учнівської молоді та стимулюванню її творчого самовдосконалення. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, оволодіти сучасними засобами навчання та зміцнити свою самооцінку. Цьому передує копітка наполеглива щоденна праця учня й учителя, підтримка батьків.

Нарада з відповідальними за веб-сайти закладу освіти

Дата створення: 16:45 14.01.2020

14 січня на базі Тетіївського ліцею №2 відбулася нарада щодо функціонування та наповнення офіційних веб-сайтів закладів освіти Тетіївської міської ради.