Нарада за результатами огляду укриттів цивільного захисту закладів освіти Тетіївської міської територіальної громади

19 липня відбулася нарада з керівниками закладів освіти Тетіївської громади за результатами огляду укриттів цивільного захисту представниками Білоцерківської районної адміністрації, представниками організаційного відділу цивільного захисту ДСНС та представниками Держпродспоживслужби. Нараду проводили заступник голови з гуманітарних питань Надія ДЯЧУК, завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи  Іван ШМАРКАТЮК, начальник відділу освіти Вадим ВАСЮТИНСЬКИЙ. Обговорювали питання про виявлені недоліки оглянутих укриттів цивільного захисту, про можливість усунення вказаних недоліків, про реалізацію вимог щодо найпростіших укриттів та ПРУ. Особливу увагу було приділено функціонуванню вентиляційних систем в укриттях, забезпечення протипожежної безпеки та санітарних вимог.

16:24 20.07.2023

Про результати наради від 12.07.2023 щодо приведення у готовність укриттів цивільного захисту до нового 2023/2024 н.р.

12 липня була проведена онлайн нарада відділу освіти Тетіївської міської ради з керівниками закладів освіти Тетіївської громади з приводу готовності укриттів цивільного захисту до нового 2023/2024 навчального року. Обговорювалося ряд важливих питань

15:22 14.07.2023

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Тетіївської міської ради

Шановні батьки, відповідно Рішення виконавчого комітету Тетіївської міської ради від 18 травня 2023 р. № 113 від 1 червня прийом дітей у заклади дошкільної освіти Тетіївської міської ради буде здійснюватись у віковій категорії з 2 років (станом на 01.06.2023)

16:26 24.05.2023

Ширі вітання переможцям Всеукраїнської олімпіади з географії

Щиро вітаємо ученицю 9 класу Тетіївського ліцею № 2 Лізу ШТИФУРАК та її наставницю, вчителя географії Олену СЕМЕРУН із здобутим ІІ місцем на Всеукраїнській олімпіаді з географії. Наполегливість та бачення своєї метизавжди приводить до успіху і відкриває багато нових можливостей. Ви пройшли довгий та важкий шлях, але здобули таку вагоу перемогу, отримали новий досвід. Завдяки вам Тетіївська громада вкотре прозвучала на усю Україну.

11:06 28.04.2023