Опорні школи (1-а та 3-я) Тетіївської громади отримали спортивне обладнання

Дата створення: 16:59 26.12.2019

На виконання заходів Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна на 2017-2020 роки», відповідно до рішення Комісії з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд у населених пунктах Київської області управлінням фізичної культури і спорту здійснено комплекс заходів щодо публічної закупівлі спортивного обладнання для облаштування спортивних майданчиків в опорних загальноосвітніх навчальних закладах Київщини та спільно з департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата створення: 16:38 26.12.2019

Метою всеукраїнських учнівських олімпіад є виявлення та розвиток обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, організоване проведення І, ІІ етапів та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів – членів МАН

Дата створення: 14:31 24.12.2019

Стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів – членів МАН

Реформа в дії

Дата створення: 09:06 24.12.2019

З 1 вересня 2018 року вчителі початкових класів реалізують освітні зміни відповідно до Концепції Нової української школи – кожен у власному класі. Саме педагогам відводиться ключова роль в реформі загальної середньої освіти. Це означає, що необхідно переосмислити сутність соціальної і професійної місії вчителя. Здатність творчо працювати, приймати нестандартні рішення, уникати шаблонів і стереотипів, організовувати культурно-мовне та освітньо-розвивальне середовище – такими є критерії професійної компетентності фахівця початкової школи сьогодні.

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

Дата створення: 10:10 20.12.2019

18 грудня  2019 року на базі КЗ «Тетіївський ОЦ–ОП ЗЗСО I-III ступенів №3» відбувся семінар-практикум  для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Тетіївської міської ради. У практичній частині учителі відвідали відкритий урок в 6-му класі на тему «Роль гри в фізичному розвитку дитини», який провела  Безугла Н.О., учитель фізичної культури. Урок пройшов на високому  методичному і науковому рівні.

Шкільний автобус

Дата створення: 15:53 06.12.2019

Нарешті закінчилась процедура реєстрації нового шкільного автобуса Ataman DO93S2. І з нового року учнів Тетіївської ОТГ підвозитимуть до закладу освіти сучасним транспортним засобом в комфорті та безпеці. Автобус  придбаний за кошти інфраструктурної субвенції, який відповідає всім вимогам  перевезення дітей.

СЕМІНАР–НАРАДА ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР НА ТЕРИТОРІЇ ТЕТІЇВСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 09:29 04.12.2019

Методичним кабінетом управлінням освіти ВК  Тетіївської міської ради 03.12.2019 року проведено семінар-нараду  щодо підготовки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

Тренінги для вчителів мистецтва

Дата створення: 10:46 02.12.2019

Прийняття Закону України «Про освіту» та реалізація Концепції «Нова українська школа» визначає нові вимоги до підготовки висококваліфікованих вчителів Нової української школи з високим рівнем володіння теорією та практичного втілення інноваційного навчання  школярів.

Семінар-практикум для шкільних бібліотекарів

Дата створення: 09:45 26.11.2019

21 листопада 2019 року на базі КЗ «Дібрівський аграрний ліцей» відбувся  семінар-практикум для шкільних бібліотекарів «Роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі навчального закладу».