Семінар вихователів старших груп

Дата створення: 16:34 28.03.2019

Наш садочок «Берізка» - цікава і неповторна країна. Світ тут сповнений незбагненних чудес і пригод. Час, наповнений казкою, з якою малюки сміливо вирушають в дивовижні краї, назустріч велетням і чарівникам, феям і принцам. Тут дошкільнята мандрують на кораблі з напнутими вітрилами, плавають з мудрою черепахою і розмовляють зі світлячками. Разом з улюбленими вихователями, малюки в садочку пізнають незнайомий світ, шукають, де нічка ховає зорі, де народжується новий день. Їм легко іти чарівними стежками та вірити в добро та щастя. Головне, щоб ця віра не зникла з роками.

Всесвітній день людей з синдромом Дауна

Дата створення: 11:53 22.03.2019

21  березня Всесвітній день людей з синдромом Дауна (World Down Syndrome Day).

Колегія управління освіти

Дата створення: 15:53 20.03.2019

19 березня згідно плану роботи управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради відбулася колегія управління освіти, на якій були присутні члени колегії та керівники освіти. На порядок денний колегії були винесені такі питання:

Круглий стіл «Реформа освіти очима дітей»

Дата створення: 10:56 15.03.2019

Всім нам відомо,  що  школа в Україні стоїть на порозі кардинальних реформ, які мають  наповнити  освітній процес  новим змістом та підходами до навчання. Реформа  освіти, Нова Українська Школа,  створюємо  школу майбутнього та багато інших питань стосовно майбутнього української школи  піднімалися  під час  проведення Круглого столу,  який  відбувся 14 березня  в КЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради Київської області.

Шевченківські дні в ЗДО "Берізка"

Дата створення: 10:25 15.03.2019

Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

Свято Весни

Дата створення: 14:38 11.03.2019

6 березня 2019 року  ясельна, молодша та старша групи закладу дошкільної освіти «Берізка» подарували батькам, бабусям, дідусям і всім присутнім гостям незабутнє дійство - свято Весни.

Всеукраїнське заняття доброти

Дата створення: 10:34 05.03.2019

1 березня 2019 року в закладі дошкільної освіти «Берізка» в старшій групі долучилися до проведення «Всеукраїнського заняття доброти» на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (згідно листа МОН України від 28.01.2019 №2.4.-312).

семінар-практикум вчителів початкових класів

Дата створення: 13:10 01.03.2019

Щоб підготувати  людину духовно до самостійного життя, необхідно вести її у світ книжок.

Оголошення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Дата створення: 14:56 25.02.2019

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тетіївської міської ради Київської області

Засідання Школи передового педагогічного досвіду вчителів початкових класів

Дата створення: 09:15 20.02.2019

14 лютого в КЗ “Дзвеняцьке  НВО “ЗОШ І-ІІ ступенів — дитячий садок” відбулося друге засідання Школи передового педагогічного досвіду вчителів початкових класів на тему «Використання елементів інноваційних технологій на уроках математики».