Відділ освіти
Тетіївської міської ради

Новини

Переможці та призери Олімпіад

Дата створення: 11:43 10.03.2023

Нещодавно завершився ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Учні закладів загальної середньої освіти Тетіївської громади отримали достойні призові місця із більшості предметів, показали неабиякі грунтовні знання, творчість у підході до виконання завдань. Слід висловити вдячність вчителям, які працюють з обдарованими дітьми, адже велика доля цих перемог –  ваша праця. Слід висловити вдячність керівникам Тетіївського ліцею № 3 Тетяні МУЗИЧУК та Тетіївського ліцею № 2 Валентині КОЛОСОВСЬКІЙ  за допомогу у здійсненні організації олімпіад у форматі онлайн. Частина результатів, а саме, з української мови та літератури, біології висвітлені раніше на сайті та соціальних мережах відділу освіти. Висвітлюємо результати наступних олімпіад:

Нарада з департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

Дата створення: 10:16 06.03.2023

03 березня відбулася нарада департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з заступниками голів районних державних адміністрацій, заступників голів громад з гуманітарних питань та керівниками місцевих органів управління освітою. Запрошеними були також заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області, полковник поліції М. Очеретяний та В. Паньков - начальник відділу протидії кіберзлочинам в Київській області Департаменту боротьби з кіберзлочинністю Національної поліції України.  Основні розглянуті питання:

Вітаємо призерів ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Дата створення: 15:20 02.03.2023

Пишаємося учнями нашої громади, які впевнено йшли до перемоги, не зважаючи на складний для нашої держави час.

Нарада відділу освіти з керівниками закладів освіти

Дата створення: 16:06 01.03.2023

Сьогодні, 01 березня відбулася нарада відділу освіти Тетіївської міської ради з керівниками закладів освіти. Розглядали ряд важливих питань: 1. Про пожежну безпеку закладів освіти та відкриття судових справ за позовом Головного управління Державної служби України за порушення правил пожежної безпеки. Начальник відділу ВадимВАСЮТИНСЬКИЙ наголосив про те, що потрібно вчасно усувати недоліки за приписами інспекторів ГУ ДСНС України. 2. Замовлення документів про початкову освіту в ЄДЕБО. 3. Про військовий облік. Головний спеціаліст відділу Валентина РАБЕНКО наголосила, що з 05 січня 2023 року набрав чинності Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затверджений постановою КМУ від 30.12.2022 No 1487, а також від 31 січня 2023 року набув чинності Порядок бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, затверджений постановою КМУ від 27.01.2023. 4. Інформаційна довідка від представників Приват банку. 5. Про функціонування «Пунктів незламності». 6. Про запровадження електронного документооббігу та оновлення сайтів. Ознайомлення з платформою Eddy. Представник компанії, що надає доступ до цифрової платформи, Олег Водяний ознайомив присутніх із її функціоналом, а також з інструментами для відділів освіти та закладів освіти, а також учнів та їх батьків. На платформі є можливість створювати вебсайти, здійснювати електронний документооббіг, проводити дистанційне навчання. Також створені додатки на базі Android та IOS.

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата створення: 16:42 28.02.2023

Сьогодні, 28 лютого відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Тетіївської міської ради.

365 днів від початку повномасштабної війни рф проти України

Дата створення: 09:01 24.02.2023

Минув рівно рік, від того дня, коли вся Україна здригнулась від звуку вибухів, а внаших серцях оселився лютий. За минулий рік побаченого, пережитого та втраченого, ми не зламались і надалі ведемо опір агресору, кожен на своєму фронті, але наші воїни захисники - це сталева міць, янголи-охоронці не тільки України, а й всього демократичного світу.

Підручники для дітей ООП

Дата створення: 10:55 23.02.2023

Заклади загальної середньої освіти Тетіївської міської ради почали отримувати підручники для дітей з особливими освітніми потребами – ідеться, зокрема, про книжки зі збільшеним шрифтом.  Це підручники для учнів 3, 4 та 8 класів.

Освітній хаб Київщини

Дата створення: 14:07 17.02.2023

З 1 лютого розпочав роботу Освітній хаб – Київщини – новий соціально-гуманітарний проект. Основною метою якого є створення для жителів області освітнє середовище, де вони зможуть розвинути м’які навички (soft skills), які суттєво впливають на успішність професійної самореалізації та побудову кар’єри; 

Про роботу закладів дошкільної освіти Тетіївської МТГ

Дата створення: 11:29 15.02.2023

Дитячий садок – це новий етап в житті не тільки дитини, але й її батьків. Підхід до вибору дошкільного закладу в кожній родині індивідуальний.

Вебінар щодо змін у законодавстві

Дата створення: 10:57 09.02.2023

У зв’язку з втратами чинності постанови КМУ від 03. 04.1993 № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних установ і організацій» та Положення про роботу за сумісництвом від 28.06.1993 № 43, відбулися певні зміни, які потрібно правильно впровадити у робочий процес, тому 08 лютого начальник відділу Вадим Васютинський та головний спеціаліст Олена Василенко взяли участь у вебінарі, організованому освітньою платформою «Освіта» та Всеукраїнською Асоціацією ОТГ у партнерстві з швейцарсько-українським проєктом «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» на тему: «Консультація з експертом щодо суміщення та сумісництва педагогічних посад в контексті змін до законодавства».