11:42 24.06.2024
Новини
Минулого тижня відбулася нарада керівників органів управління освіти Київської області за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко з питань діяльності закладів освіти Київської області.
Нарада відділу освіти Тетіївської міської ради 04.04.2024
4 квітня відбулась нарада відділу освіти Тетіївської міської ради за участю заступника міського голови з гуманітарних питань Надії ДЯЧУК, начальника відділення поліції № 3 Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Юрія ЗАХАРЧУКА, начальника служби у справах дітей та сім’ї Лариси ПАНЧЕНКО, керівника центру професійного розвитку педагогічних працівників Ольги ЛЯХ з керівниками закладів освіти Тетіївської громади.14:40 04.04.2024
Про затвердження попередньої мережі закладів загальної середньої освіти
Про затвердження попередньої мережі закладів загальної середньої освіти та контингенту здобувачів освіти Тетіївської міської територіальної громади на 2024/2025 н.р. та перспективна мережа закладів загальної середньої освіти станом на 01.04.202410:13 03.04.2024
26.03.2024 року заступник міського голови з гуманітарних питань Дячук Н і начальник відділу освіти Васютинський В. взяли участь у робочій нараді заступника голови Київської обласної військової адміністрації Осипенко Ж.Ж. з питань діяльності закладів освіти Білоцерківського району. На нараді розглянули питання оптимізації закладів освіти в громадах, щодо приведення штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, щодо формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти, питання щодо розподілу освітньої субвенції, формування мережі профільного навчання в закладах освіти.
11:08 28.03.2024
5 березня 2024 року Кабінетом Міністрів України прийнята Постанова № 245 "Про внесення змін до Постанов КМУ від 14 січня 2015 року № 6, від 27 грудня 2017 року № 1088". Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку надання, умов та формули розподілу освітньої субвенції на 2024 рік.
17:34 22.03.2024
Вітання призерам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів
Днями завершилася перевірка останніх олімпіадних робіт ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Учасники від нашої Тетіївської громади здобули призові місця з більшості предметів, а саме:11:17 27.02.2024
Діана Повшедна – учениця 8 класу Дібрівського ліцею Тетіївської міської ради стала переможницею ІІІ ( обласного ) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2023/2024 навчального року. За наставництвом учителя української мови та літератури Дібрівського ліцею Кузнецової Тетяни Миколаївни, вона здобула відмінні результати, а також взяла участь у фінальному Всеукраїнському етапі конкурсу, що відбувався онлайн на базі Дібрівського ліцею.
11:28 20.02.2024
У Тетіївській територіальній громаді Білоцерківського району Київської області 17 лютого стартував другий етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги. Переможемо разом" серед учнів 6-9 класів закладів загальної середньої освіти.
У відкритті другого етапу змагань взяли участь Надія Дячук, заступник міського голови та Вадим Васютинський, начальник відділу освіти.
Змагалися юні волейболісти: 9 команд юнаків та 3 команди дівчат(150 юних волейболістів), та 2 команди зі спортивного орієнтування(24 школярів).
Першими стали
З волейболу- команда юнаків Денихівського ліцею та команда дівчат Тетіївського ліцею#2.
У спортивному орієнтуванні першість вибороли учні Теліжинецького ліцею імені Івана Драча.
Вітаємо переможців та бажаємо вдалих стартів у наступних етапах змагань.
Дякуємо організаційному комітету змагань за організацію!
10:19 20.02.2024
Семінар з Департаментом освіти і науки КОДА
23 січня на базі Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради відбувся онлайн семінар з Департаментом освіти і науки КОДА, КНЗ КОР «Київський обласний інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів» з питань профілактики правопорушень та дитячого травматизму.16:39 24.01.2024
ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад
Сьогодні 16 січня у нашій громаді розпочався І тур III (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Першою була географія. Надалі протягом січня-лютого учні нашої громади братимуть участь у конкурсі ім. П. Яцика, учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, олімпіад з фізики, історії, хімії, англійської мови, біології, математики, правознавства, української мови та літератури, інформаційних технологій.14:54 16.01.2024