Теоретико-практичний семінар вихователів середніх груп ЗДО

Дата створення: 16:00 24.11.2018

22 листопада 2018 року на базі Тетіївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  «Веселка»  відбувся теоретико-практичний семінар вихователів середніх груп ЗДО "Урізноманітнення ігрової, мовленнєвої діяльності та художньої творчості дошкільнят засобами музейної педагогіки".

Школа передового педагогічного досвіду вчителів початкових класів

Дата створення: 15:46 24.11.2018

22 листопада на базі КЗ «Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбулося 1-е  засідання Школи передового педагогічного досвіду під керівництвом Поліщук Олени Олексіївни з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі викладання математики».

Семінар-практикум директорів ЗДО

Дата створення: 11:25 22.11.2018

21 листопада 2018 року на базі Тетіївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  «Калинка» виконавчого комітету Тетіївської міської ради Київської області  відбувся семінар-практикум директорів ЗДО «Реалізація сучасних принципів організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти».

Реформа в дії

Дата створення: 16:58 19.11.2018

15.11.2018 року на базі   КЗ «Тетіївського НВК  «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбулося  І-е засідання творчої  лабораторії  вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти Тетіївської ОТГ.

Семінар – практикум вчителів хімії

Дата створення: 15:32 14.11.2018

З метою підвищення професійної майстерності вчителів  14 листопада на базі КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №3» відбувся семінар-практикум вчителів хімії з теми «Формування життєвих компетентностей при викладанні хімії в старших класах різними навчально-методичними засобами ».

Проект «Чоловіки проти  раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі»

Дата створення: 11:42 14.11.2018

Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітна» здійснює активну просвітницьку  діяльність і реалізує інформаційні кампанії спрямовані на раннє виявлення раку молочної залози. У вересні 2018 року організація розробила спеціальний проект спрямований на чоловічу співучасть у вирішенні актуальної проблеми: «Чоловіки проти  раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі», який триватиме упродовж року – до вересня 2019 року. Проект покликаний пробудити відповідальність у всіх  чоловіків  за життя і здоров’я близьких їм жінок. До проекту залучено відомих чоловіків України, які не стоять осторонь такого захворювання, як рак молочної залози.

Семінар-практикум вчителів біології

Дата створення: 11:13 08.11.2018

Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради 7 листопада 2018 року на базі КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» відбувся  семінар-практикум вчителів біології з теми «Сучасний урок у контексті  компетентного підходу».

Радіодиктант

Дата створення: 14:54 05.11.2018

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 9 листопада об 11 годині, у День української писемності та мови, Українським радіо проводиться XVIII  Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Оголошення КОНКУРС

Дата створення: 14:00 01.11.2018

Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників «Інклюзивно-ресурсний центр» Тетіївської міської ради

Виборча конференція РОСТу

Дата створення: 09:27 25.10.2018

23 жовтня 2018 року у Центрі позашкільної освіти відбулась виборча конференція Республіки органів самоврядування Тетіївщини. Почесними гостями конференції стали Погоріла Ірина Володимирівна – секретар виконавчого комітету Тетіївської міської ради, Дімова Марія Степанівна – директор Центру позашкільної освіти, Дячук Надія Анатоліївна – заступник голови Тетіївської райдержадміністрації, Василенко Олена Семенівна – методист методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради, Поліщук Марія Анатоліївна – методист районного методичного кабінету відділу освіти Тетіївської райдержадміністрації, представники ЗМІ.