A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти
Тетіївської міської ради

Профорієнтаційна робота

Професійна орієнтація виступає як один із пріоритетних напрямків у формуванні кадрової політики та досягненні продуктивної зайнятості населення. За своїм призначенням професійна орієнтація є складовою загальнонаціональної системи прогнозування розвитку професійного потенціалу країни, важливим економічним резервом.

Професійна орієнтація  населення  є   науково   обгрунтованою системою   взаємопов'язаних   економічних,  соціальних,  медичних, психологічних і педагогічних заходів,  спрямованих на  активізацію процесу  професійного  самовизначення  та  реалізації здатності до праці особи,  виявлення її здібностей,  інтересів,  можливостей та інших  чинників,  що впливають на вибір професії або на зміну виду трудової діяльності.

Профорієнтаційна робота традиційно займає важливе місце в діяльності школи оскільки вона, з одного боку, забезпечує зв’язок системи освіти з економічною системою країни, з іншого, поєднує сьогодення учнів з їхнім майбутнім, саме тому середня освіта має не тільки забезпечувати предметну підготовку, а й створити сприятливі умови для професійного самовизначення учнів.

Концепція розвитку профорієнтаційної роботи закладів загальної середньої освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради

Вхід для адміністратора