Всеукраїнські учнівські олімпіади у 2019/2020 навчальному році

2  листопада  2019 року  стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, який триватиме впродовж листопада-грудня 2019 року. У цей період відбудуться олімпіади, у яких братимуть участь учні-переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У кожного учасника олімпіад є можливість заявити про себе – довести, що саме він заслуговує посісти призове місце. Нехай віра в себе, у свої здібності не полишає учнів на шляху до перемоги! Бажаємо дітям оптимізму та віри у власні знання, перемог і нових відкриттів!

Дякуємо адміністрації КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» за створені умови для проведення учнівських олімпіад.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Завдання та відповіді Всеукраїнських учнівських олімпіад

Наказ "Про участь команди школярів закладів освіти Тетіївської міської ради у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів"