Відділ освіти Тетіївської міської ради

ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 12.05.2022 11:37

???? Минулого тижня було завершено перевірку робіт ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Учні нашої громади показали відмінні результати з географії, історії, фізики та правознавства.

Відділ освіти Тетіївської міської ради щиро вітає переможців ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Шановні учні, ви цілеспрямовано та невтомно працюєте на свою перемогу, а також закладаєте цеглинки у своє майбутнє. Якщо ваш фундамент із знань, перемог та переконань буде міцним, то і надалі будиночок вашого життя буде міцним і непохитним. Особливу подяку висловлюємо учителям, які готували дітей до участі в Олімпіадах. Завдяки вашій роботі та відданості професії, ми ростимо інтелектуальне майбутнє нашої громади та країни.

???? І місце ГЕОГРАФІЯ – учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради ЄЛИЗАВЕТА ШТИФУРАК. Учитель Семерун Олена Петрівна.

???? ІІ місце ІСТОРІЯ – учень 10 класу Тетіївського ліцею №2 Тетіївської міської ради МАКСИМ ДЕМ’ЯНЮК. Учитель Франовський Владислав Віталійович.

???? ІІ місце ІСТОРІЯ – учень 11 класу КЗ «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 3» Тетіївської міської ради ОЛЕКСАНДР НИЗЬКОШАПКА. Учитель Дмитрук Галина Анатоліївна.

???? ІІІ місце ФІЗИКА – учениця 8 класу Теліжинецького ліцею ім. І. Драча Тетіївської міської ради АЛІНА СОРОКА. Учитель Линник Ганна Іванівна.

???? ІІІ місце ІСТОРІЯ – учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради АННА ПОРХУН. Учитель Франовський Владислав Віталійович.

???? ІІІ місце ПРАВОЗНАВСТВО – учениця 9 класу КЗ «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 3» Тетіївської міської ради АНАСТАСІЯ ГРАБЧАК. Учитель Франовська Юлія Юріївна та Дмитрук Галина Анатоліївна.

???? ІІІ місце ГЕОГРАФІЯ – учень 9 класу Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради МАКАР АНДРУСЕНКО. Учитель Гарбар Лариса Володимирівна.

???? ІІІ місце ГЕОГРАФІЯ – учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради РУСЛАНА РАТУШНА. Учитель Гарбар Неля Володимирівна.

???? ІІІ місце ГЕОГРАФІЯ – учень 11 класу Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради МАКСИМ ГРЕЧКО. Учитель Гарбар Неля Володимирівна.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!