A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Тетіївської міської ради
Тетіївської міської ради

Команда Руху юних пожежників "Кашперівський патруль" провели цікаве заняття для наймолодших школярів

Спільна робота фахівців та дружин юних пожежних-рятувальників багатогранна і цікава.

Зробити навколишній світ кращим та безпечнішим. Це спільна мета рятувальників і учасників руху ДЮРП. Багатогранна та цікава робота для кожного з присутніх.

Юні пожежні Київщини вивчають пожежну справу, проводять різноманітні конкурси, ігри, вікторини на протипожежну тематику, розповсюджують пам'ятки про заходи пожежної безпеки серед інших учнів та населення.

Так, сьогодні, 11 квітня Команда Руху юних пожежних "Кашперівський патруль" Тетіївської міської територіальної громади провела захоплюючий урок з безпеки для молодших школярів навчального закладу та роз'яснювальну роботу щодо запобігання пожежам з мешканцями міста.

Фахівці Служби порятунку провели з юними рятувальниками урок застережливого характеру, зосередивши увагу на дотриманні правил безпеки у різних життєвих ситуаціях, особливо під час виявлення підозрілих предметів. Після цікавої розповіді ДЮРПівці змогли відчути себе справжніми рятувальниками, спробувавши здійснити урок безпеки для малечі та роз'яснювальну роботу серед населення. Кожному проінформованому були вручені інформативні листівки для кращого засвоєння почутого.

Рухівці чудово впоралися із завданням, дотримуючись всіх вимог від своїх наставників - фахівців ДСНС

     

Вхід для адміністратора