Семінар – практикум вчителів хімії

Дата створення: 15:32 14.11.2018

З метою підвищення професійної майстерності вчителів  14 листопада на базі КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №3» відбувся семінар-практикум вчителів хімії з теми «Формування життєвих компетентностей при викладанні хімії в старших класах різними навчально-методичними засобами ».

Проект «Чоловіки проти  раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі»

Дата створення: 11:42 14.11.2018

Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітна» здійснює активну просвітницьку  діяльність і реалізує інформаційні кампанії спрямовані на раннє виявлення раку молочної залози. У вересні 2018 року організація розробила спеціальний проект спрямований на чоловічу співучасть у вирішенні актуальної проблеми: «Чоловіки проти  раку: відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі», який триватиме упродовж року – до вересня 2019 року. Проект покликаний пробудити відповідальність у всіх  чоловіків  за життя і здоров’я близьких їм жінок. До проекту залучено відомих чоловіків України, які не стоять осторонь такого захворювання, як рак молочної залози.

Семінар-практикум вчителів біології

Дата створення: 11:13 08.11.2018

Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради 7 листопада 2018 року на базі КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» відбувся  семінар-практикум вчителів біології з теми «Сучасний урок у контексті  компетентного підходу».

Радіодиктант

Дата створення: 14:54 05.11.2018

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 9 листопада об 11 годині, у День української писемності та мови, Українським радіо проводиться XVIII  Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Оголошення КОНКУРС

Дата створення: 14:00 01.11.2018

Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників «Інклюзивно-ресурсний центр» Тетіївської міської ради

Виборча конференція РОСТу

Дата створення: 09:27 25.10.2018

23 жовтня 2018 року у Центрі позашкільної освіти відбулась виборча конференція Республіки органів самоврядування Тетіївщини. Почесними гостями конференції стали Погоріла Ірина Володимирівна – секретар виконавчого комітету Тетіївської міської ради, Дімова Марія Степанівна – директор Центру позашкільної освіти, Дячук Надія Анатоліївна – заступник голови Тетіївської райдержадміністрації, Василенко Олена Семенівна – методист методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради, Поліщук Марія Анатоліївна – методист районного методичного кабінету відділу освіти Тетіївської райдержадміністрації, представники ЗМІ.

В ЗДО (ЯСЛА-САДОК) "КАЛИНКА" ВІДКРИЛИ НОВУ ДОДАТКОВУ ГРУПУ

Дата створення: 10:38 05.10.2018

З метою розв’язання проблеми надання дітям доступної і якісної дошкільної освіти Тетіївською міською радою спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради надається належна увага розширенню мережі груп в діючих навчальних закладах.

Нова українська школа –  реформа продовжується…

Дата створення: 16:03 01.10.2018

Держава вимагає від вчителів максимальних зусиль для подальшого проведення реформи, ключовими особами продовження впровадження Концепції Нової українського школи є вчитель. Аби  підтримати  педагогів вже на наступний навчальний рік,  показати вчителям напрямок змін та підготувати їх до реформи   29.09.-30.09.2018 року відбулась перша очна сесія курсів підвищення кваліфікації вчителів, які в 2019-2020 навчальному році працюватимуть з першим класом, яку провела підготовлений тренер Бальчук Людмила Миколаївна, вчитель КЗ «Голодьківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Тетіївської міської ради Київської області.

Заняття для дітей «Згуртованість колективу»

Дата створення: 15:54 28.09.2018

В рамках реалізації проекту «Сприяння захисту, добробуту та соціальної згуртованості вразливих груп населення в Україні» 22 вересня 2018 року в центральному парку м. Тетієва відбулося заняття для дітей «Згуртованість колективу». Захід організований представниками Тетіївської районної організації Червоного Хреста Пазюк М.М., Шибицькою В.І. та проведений спільно з методистом психологічної служби методичного кабінету виконавчого комітету Тетіївської міської ради Секереш Ю.М.

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Дата створення: 11:51 28.09.2018

27 вересня відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Були розглянуті такі питання: