Дата створення: 09:30 25.09.2018

25 вересня 2018 року в управлінні освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради відбулася нарада з головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області – Легезою В.П. на тему: «Підготовка навчальних закладів до нового навчального року та безпечного функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019р.».

Інклюзивна освіта: технологія індивідуалізованого навчання

Дата створення: 12:02 13.09.2018

Ще не так давно в Україні діти з особливими потребами були практично ізольованими від світу. Школи неохоче відкривали для них двері, а батьки хотіли вберегти своїх діток від зайвого стресу та обирали між індивідуальним навчанням та навчанням у спеціалізованих школах. Проте у липні 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон про інклюзивну освіту. Згідно з ним, діти з особливими потребами можуть навчатися у звичайних школах. Така практика у світі вже активно застосовується, адже це дозволяє «особливим дітям» розвиватися у звичайному соціумі.

Конкурс на зайняття вакантної посади

Дата створення: 15:58 11.09.2018

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Тетіївської міської ради Київської області

Нова українська школа – простір освітніх можливостей

Дата створення: 14:43 11.09.2018

Особливістю Нової української школи є,  організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З Цією метою змінюється просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. У Новій українській школі зростає частка  командної, групової діяльності у педагогічному процесі. Відповідно урізноманітнюються варіанти організації навчального простору в класі. Крім класичних варіантів, використовуються  мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи.   Організація освітнього простору навчального кабінету потребує  оновлення навчального обладнання, що здійснюється  через  осередок навчально-пізнавальної діяльності з відповідними меблями.

Інструктивно-методична нарада медичних сестер та кухарів навчальних закладів Тетіївської ОТГ

Дата створення: 17:00 03.09.2018

Відповідно до плану роботи управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради  на 2018/19 навчальний рік 31 серпня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада медичних сестер та кухарів харчоблоків закладів освіти з питань медичного обслуговування та організації харчування дітей в закладах освіти Тетіївської ОТГ.

Подяка спонсорам освіти

Дата створення: 15:09 31.08.2018

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.

СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ОСВІТЯН ТЕТІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата створення: 17:14 28.08.2018

Зміни в політичному, соціально-економічному житті нашої країни, зростаючі вимоги суспільства до якісної освіти спонукають як до радикальних реформ в українській освіті, так і до поступових кроків до її удосконалення.

Курси підвищення професійної кваліфікації

Дата створення: 10:29 17.08.2018

З метою підвищення рівня професійної діяльності та набуття  нових сучасних ідей  з 14.08.-16.08 2018 року  пройшла перша сесія виїзних  пролонгованих   курсів  підвищення кваліфікації на базі Тетіївської ОТГ  для вчителів математики, української мови та літератури та  початкової освіти.

LEGO – гра по-новому

Дата створення: 11:47 09.08.2018

З досвіду наших колег

Дата створення: 11:19 23.07.2018

Нещодавно мені випала чудова нагода побувати у дводенній робочій поїздці по Хмельницькій області. Організатором навчального візиту представників освітньої сфери на тему “Особливості формування органів управління освіти в ОТГ” виступав Київський центр розвитку місцевого самоврядування. Представники освітніх делегацій з Київської та Вінницької областей переймали досвід здобутків ОТГ  Хмельницької області.