Оголошення КОНКУРС

Дата створення: 14:00 01.11.2018

Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників «Інклюзивно-ресурсний центр» Тетіївської міської ради

Виборча конференція РОСТу

Дата створення: 09:27 25.10.2018

23 жовтня 2018 року у Центрі позашкільної освіти відбулась виборча конференція Республіки органів самоврядування Тетіївщини. Почесними гостями конференції стали Погоріла Ірина Володимирівна – секретар виконавчого комітету Тетіївської міської ради, Дімова Марія Степанівна – директор Центру позашкільної освіти, Дячук Надія Анатоліївна – заступник голови Тетіївської райдержадміністрації, Василенко Олена Семенівна – методист методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради, Поліщук Марія Анатоліївна – методист районного методичного кабінету відділу освіти Тетіївської райдержадміністрації, представники ЗМІ.

В ЗДО (ЯСЛА-САДОК) "КАЛИНКА" ВІДКРИЛИ НОВУ ДОДАТКОВУ ГРУПУ

Дата створення: 10:38 05.10.2018

З метою розв’язання проблеми надання дітям доступної і якісної дошкільної освіти Тетіївською міською радою спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради надається належна увага розширенню мережі груп в діючих навчальних закладах.

Нова українська школа –  реформа продовжується…

Дата створення: 16:03 01.10.2018

Держава вимагає від вчителів максимальних зусиль для подальшого проведення реформи, ключовими особами продовження впровадження Концепції Нової українського школи є вчитель. Аби  підтримати  педагогів вже на наступний навчальний рік,  показати вчителям напрямок змін та підготувати їх до реформи   29.09.-30.09.2018 року відбулась перша очна сесія курсів підвищення кваліфікації вчителів, які в 2019-2020 навчальному році працюватимуть з першим класом, яку провела підготовлений тренер Бальчук Людмила Миколаївна, вчитель КЗ «Голодьківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Тетіївської міської ради Київської області.

Заняття для дітей «Згуртованість колективу»

Дата створення: 15:54 28.09.2018

В рамках реалізації проекту «Сприяння захисту, добробуту та соціальної згуртованості вразливих груп населення в Україні» 22 вересня 2018 року в центральному парку м. Тетієва відбулося заняття для дітей «Згуртованість колективу». Захід організований представниками Тетіївської районної організації Червоного Хреста Пазюк М.М., Шибицькою В.І. та проведений спільно з методистом психологічної служби методичного кабінету виконавчого комітету Тетіївської міської ради Секереш Ю.М.

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Дата створення: 11:51 28.09.2018

27 вересня відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Були розглянуті такі питання:

Дата створення: 09:30 25.09.2018

25 вересня 2018 року в управлінні освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради відбулася нарада з головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області – Легезою В.П. на тему: «Підготовка навчальних закладів до нового навчального року та безпечного функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019р.».

Інклюзивна освіта: технологія індивідуалізованого навчання

Дата створення: 12:02 13.09.2018

Ще не так давно в Україні діти з особливими потребами були практично ізольованими від світу. Школи неохоче відкривали для них двері, а батьки хотіли вберегти своїх діток від зайвого стресу та обирали між індивідуальним навчанням та навчанням у спеціалізованих школах. Проте у липні 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон про інклюзивну освіту. Згідно з ним, діти з особливими потребами можуть навчатися у звичайних школах. Така практика у світі вже активно застосовується, адже це дозволяє «особливим дітям» розвиватися у звичайному соціумі.

Конкурс на зайняття вакантної посади

Дата створення: 15:58 11.09.2018

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Тетіївської міської ради Київської області

Нова українська школа – простір освітніх можливостей

Дата створення: 14:43 11.09.2018

Особливістю Нової української школи є,  організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З Цією метою змінюється просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. У Новій українській школі зростає частка  командної, групової діяльності у педагогічному процесі. Відповідно урізноманітнюються варіанти організації навчального простору в класі. Крім класичних варіантів, використовуються  мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи.   Організація освітнього простору навчального кабінету потребує  оновлення навчального обладнання, що здійснюється  через  осередок навчально-пізнавальної діяльності з відповідними меблями.