Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів нової української школи

21 січня 2020 року відбулося засідання Школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів Нової української школи на базі КЗ «Степівського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - д/с»  з проблеми «Дидактико-методичні засади організації навчання дітей відповідно до Концепції «Нова українська школа» та Державного стандарту початкової освіти».

Відкрила засідання та ознайомила учасників з темою та завданнями засідання, основними аспектами проблеми  методист з навчально-виховної роботи Шляхтиченко Т.Д.

Учасники групи відвідали урок української мови в 2 класі, який показала молодий перспективний педагог  даної школи Паламарчук Вікторія Анатоліївна.

Керівник ШПМ  Лавренюк Л.І., вчитель початкових класів КЗ «Тетіївський НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів» акцентувала увагу присутніх, використовуючи презентації,  на  особливостях організації освітнього процесу відповідно до Концепції Нової української школи, в якій головним принципом є дитиноцентризм, розвиток  талановитості кожної дитини. 

Також кожен з членів ШПМ поділився своїм досвідом роботи з даної проблеми. З огляду на це і було побудовано заняття Школи педагогічної майстерності.

Учителі детально розглянули питання щодо сучасних педагогічних технологій та нестандартних форм роботи щодо формування творчої активності учнів.
 « повернутися до списку новин