Підсумки І (зонального) етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

Дата: 25.11.2020 12:11

Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед учнями різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.

Саме учитель формує світоглядні принципи, практичні уміння, визначає рівень моральності та етичної відповідальності перед своєю країною.

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне - любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

Цьогоріч у конкурсі "Учитель року - 2021" свій педагогічний стиль роботи представляли такі вчителі Тетіївської об'єднаної територіальної громади:

у номінації "Трудове навчання" - Ламбуцький Роман Вікторович, учитель КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»»  Тетіївської міської ради Київської області;

у номінації "Математика" - Москальчук Катерина Іванівна, учитель КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»»  Тетіївської міської ради Київської області;

у номінації "Українська мова та література" - Герасимюк Інна Василівна, учитель Тетіївського ліцею №2 Тетіївської міської ради Київської області.

Усі троє вчителів проявили свою педагогічну майстерність, учительський такт та професіоналізм, пройшовши три випробування - "Дистанційний урок", "Майстер-клас" і "Тестування", та заслужено зайняли почесне ІІ місце у зональному етапі конкурсу.

Управління освіти висловлює щирі вітання призерам та вдячність закладам освіти, які підготували та виховали таких учителів-професіоналів своєї справи!