Початок ІІ семестру – відповідальна пора для учасників обласного етапу олімпіад і конкурсів

Дата: 20.01.2020 11:00

З 18 січня 2020 року розпочався III (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.  Конкурсні випробування сприяють розвитку інтелектуального потенціалу обдарованої учнівської молоді та стимулюванню її творчого самовдосконалення. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, оволодіти сучасними засобами навчання та зміцнити свою самооцінку. Цьому передує копітка наполеглива щоденна праця учня й учителя, підтримка батьків.

Організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів здійснюють:

- Бондаренко Т.І., в.о. завідувача методичним кабінетом,

- Ракитянська А.М., методист з інформаційних технологій.

Олімпіади проводяться в очній та он-лайн формах. Графік олімпіад можна знайти тут.

18 січня (субота) відбулися Олімпіади з української мови та літератури і екології на базі Софіївсько-Борщагівського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.

Склад учнівської команди з української мови і літератури:

Кислян Юлія Сергіївна

Сисак Анастасія Олександрівна

Степанова Євгенія Леонідівна

КЗ «Тетіївський НВК «Гімназія -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Мукомел Юлія Ігорівна

Тетіївський ліцей №2

Керівник команди:  вчитель української мови та літератури Тетіївського ліцею №2 Кислян Наталія Геннадіївна.

Склад учнівської команди з екології:

Кобрин Оксана Валентинівна

Возна Вікторія Василівна

КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1»

Керівник команди:  вчитель біології та екології Тетіївського ліцею №2 Гарбар Лариса Володимирівна.

19 січня (неділя) відбулася Олімпіада з історії  на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради Київської області.

Склад учнівської команди:

Беца Микола Васильович

Росішківська філія КЗ «Тетіївський  освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3»

Низькошапка Олександр Сергійович

КЗ «Тетіївський  освітній центр – опорний заклад  загальної середньої      освіти І-ІІІ ступенів №3»

Білокінь Марія Олександрівна

Бобонич Ольга Василівна

КЗ «Дібрівський аграрний ліцей»

Керівник команди:  вчитель історії Росішківської філії КЗ «Тетіївський  освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Онищенко Любов Олександрівна.

19 січня (неділя) на базі Тетіївського ліцею №2 відбулася он-лайн Олімпіада з математики.

Склад учнівської команди:

Андрусенко Макар Леонідович

Петровський Олександр Віталійович

Корчак Оксана Андріївна

Корчак Валерія Олегівна

5.

Катрич Діана Русланівна

КЗ «Тетіївський  освітній центр – опорний заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3»

Керівник команди:  вчитель математики Тетіївського ліцею №2 Костенко Леся Вікторівна.

Зичимо всім учасникам успіхів і перемог!