ІІ місце у І (зональному) етапі конкурсу "Учитель року - 2021"

Дата: 13.11.2020 11:04

Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради щиро вітає Ламбуцького Романа Вікторовича, учителя трудового навчання КЗ "Тетіївський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Тетіївської міської ради Київської області, з  високими здобутками в конкурсі "Учитель року - 2021" та зайнятим ІІ місцем у І (зональному) етапі!

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а ваші  щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців.