Підвищення кваліфікації педагогічних працівників НУШ

Дата: 24.12.2019 09:06

З 1 вересня 2018 року вчителі початкових класів реалізують освітні зміни відповідно до Концепції Нової української школи – кожен у власному класі. Саме педагогам відводиться ключова роль в реформі загальної середньої освіти. Це означає, що необхідно переосмислити сутність соціальної і професійної місії вчителя. Здатність творчо працювати, приймати нестандартні рішення, уникати шаблонів і стереотипів, організовувати культурно-мовне та освітньо-розвивальне середовище – такими є критерії професійної компетентності фахівця початкової школи сьогодні.

Відповідно до програми Міністерства освіти і науки України, згідно з якою вчителі та педагогічні працівники повинні пройти обов’язкові курси підвищення кваліфікації для роботи в Новій українській школі. Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Тетіївської міської ради протягом 10-ти днів проходили навчання для вчителів, які в 2020/2021н.р. навчатимуть 1-й клас. Якість освіти найбільше залежить від вчителя. Тому для нас важливо відійти від старих парадигм. Мета перепідготовки — зробити так, щоб усі вчителі Нової української школи володіли сучасними практиками, технологіями, методиками, формами і методами роботи на засадах інноваційних освітніх підходів.