Діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Дата: 19.06.2019 18:35

Важлива інформація для батьків, які виховують дітей з інвалідністю внаслідок церебрального паралічу

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 13.06.2019 № 12-01-13/2004 щодо постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 "Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу" управління освіти інформує. На 2019 рік виділено 7 млн грн, які згідно вищезазначеного Порядку, перераховані управлінням соціального захисту населення Київської області. Для отримання вищезазначених коштів необхідно звертатися у територіальні відділення соціального захисту населення за місцем проживання. Кошти бюджету спрямовуються на відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей закладам охорони здоров'я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми або їх відокремленим підрозділам, які забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідної ліцензії та професійної діяльності медичних (фармацевтичних) працівників.