Семінар-практикум директорів ЗДО та відповідальних за дошкільні підрозділи НВО

12 квітня 2019 року на базі Тетіївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  «Сонечко» Тетіївської міської ради Київської області відбувся психолого-педагогічний семінар директорів ЗДО «Моделювання інноваційної управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу в умовах модернізації системи освіти».

10:15 12.04.2019

Семінар шкільних бібліотекарів

11 квітня у КЗ «Росішківський ЗЗСО І-ІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївської міської ради відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів на тему: «Популяризація книги та читання в шкільній бібліотеці».

09:20 12.04.2019

Проведено семінар-практикум для вчителів географії

Сьогодні, в той час, коли розбудовується Нова українська школа, пошук нових шляхів, методів, технологій навчання стає актуальною проблемою освіти. З метою модернізації методів викладання географії 10 квітня 2019 року на базі КЗ «Ненадихівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дитячий садок» Тетіївської міської ради проведено  семінар-практикум для вчителів географії на тему «Формування географічного світогляду учнів на уроках географії».

09:10 11.04.2019

Атестація педагогічних працівників

05 квітня  2019 року в управлінні освіти  виконавчого комітету Тетіївської міської ради  було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників від 06.10. 2010 р.(із змінами), присвячене праці колег, які довгі п’ять років йшли до цієї головної події – атестації.

11:44 08.04.2019

Конкурс

Оголошується конкурс на кращу модель КЗ "Центр позашкільної освіти" Тетіївської міської ради з 2 квітня 2019 року по 3 червня 2019 року.

09:58 01.04.2019

Заклад дошкільної освіти "Берізка"

В дитячому садку «Берізка» Тетіївської міської ради було проведено суботник 30.03.2019 року. Працівники садочка  працювали із задоволенням, адже садочок це друга домівка і для їх вихованців і для них самих.

16:11 30.03.2019

Семінар вихователів старших груп

Наш садочок «Берізка» - цікава і неповторна країна. Світ тут сповнений незбагненних чудес і пригод. Час, наповнений казкою, з якою малюки сміливо вирушають в дивовижні краї, назустріч велетням і чарівникам, феям і принцам. Тут дошкільнята мандрують на кораблі з напнутими вітрилами, плавають з мудрою черепахою і розмовляють зі світлячками. Разом з улюбленими вихователями, малюки в садочку пізнають незнайомий світ, шукають, де нічка ховає зорі, де народжується новий день. Їм легко іти чарівними стежками та вірити в добро та щастя. Головне, щоб ця віра не зникла з роками.

16:34 28.03.2019