пізнавальна екскурсія до 9 ДПРЧ м. Тетіїв

Дата: 07.06.2023 19:49

І знову до рятувальників Білоцерківського районного управління завітали дітлахи.

5 червня, в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти.", відбулася пізнавально-роз’яснювальна екскурсія до 9 ДПРЧ

м. Тетіїв. Юні відвідувачі з захопленням розглядали пожежну техніку та бойове спорядження. Вогнеборці розповіли дітям про роботу пожежного підрозділу і продемонстрували, як відбувається виїзд чергового караулу на пожежу або надзвичайну подію. Звичайно, усім охочим вдалося приміряти захисний одяг пожежних та на якусь мить відчути себе справжнім рятувальником.

Пізнаючи робочі будні рятувальників та розуміючи, що значить бути справжнім героєм, у дітей закріплюються знання та формуються навички щодо дотримання правил пожежної безпеки.