Відділ освіти Тетіївської міської ради

Нарада відділу освіти Тетіївської міської ради 04.04.2024

Дата: 04.04.2024 14:40

4 квітня відбулась нарада відділу освіти Тетіївської міської ради за участю заступника міського голови з гуманітарних питань Надії ДЯЧУК, начальника відділення поліції № 3 Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Юрія ЗАХАРЧУКА, начальника служби у справах дітей та сім’ї Лариси ПАНЧЕНКО, керівника центру професійного розвитку педагогічних працівників Ольги ЛЯХ з керівниками закладів освіти Тетіївської громади.

1. Обговорювали питання запровадження у Тетіївському ліцеї № 2 посади офіцера Служби освітньої безпеки. Головний обов'язок якого буде сприяння створенню безпечного освітнього середовища у закладі освіти в межах своїх повноважень"

Повноваження офіцера Служби освітнього середовища:

• запобігання виникненню надзвичайних ситуацій;
  • організація пропускного режиму (за допомогою металодетектора або спецрамки)
  • взаємодія з учасниками освітнього процесу;
  • комунікація з екстреними службами;
  • особисте реагування на правопорушення та у разі необхідності виклик поліції.

Надалі мережа закладів, де буде введена вказана посада можливо буде розширена, якщо в цьому виникне потреба.

1. Розглянули питання щодо Протоколу доручень напрацьованих під час проведення робочої наради заступника Тетіївського міського голови з гуманітарних питань, а саме, питань, що стосуються взаємодії суб’єктів соціальної роботи з питань соціального захисту сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також вжиття заходів щодо здійснення моніторингу умов проживання, виховання, утримання, навчання дітей, які відвідують ЗДО та ЗЗСО.
  2. Опрацювали Наказ відділу освіти Тетіївської міської ради від 02.04.2024 р № 72 – о «Про затвердження попередньої мережі закладів загальної середньої освіти Тетіївської міської територіальної громади на 2024 – 2025 н.р.»