Вітання призерам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 27.02.2024 11:17

Днями завершилася перевірка останніх олімпіадних робіт ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Учасники від нашої Тетіївської громади здобули призові місця з більшості предметів, а саме:

Географія:

ІІ місце – Стаднік Анна – учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Гарбар Неля Володимирівна;

ІІІ місце – Павлюк Мілана – учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Семерун Олена Петрівна;

ІІ місце – Штифурак Єлізавета – учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Семерун Олена Петрівна.

Біологія:

ІІ місце – Стаднік Анна – учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Денеж Надія Дмитрівна.

Англійська мова:

ІІІ місце – Ягодинський Олег – учень 9 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Буравець Олена Миколаївна.

Українська мова та література:

ІІ місце – Касяненко Вікторія – учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Томашевська Людмила Вікторівна;

ІІ місце – Порхун Анна – учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Куца Людмила Миколаївна.

Правознавство:

ІІІ місце – Штифурак Єлізавета – учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Колосовська Валентина Петрівна;

ІІІ місце – Грабчак Анастасія – учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Дмитрук Галина Анатоліївна.

Історія:

ІІ місце – Повшедна Діана – учениця 8 класу Дібрівського ліцею, учитель Марійчук Юлія Володимирівна;

ІІІ місце – Павлюк Мілана – учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Франовський Владислав Віталійович;

ІІ місце – Штифурак Єлізавета – учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Франовський Владислав Віталійович;

ІІ місце – Іванюта Анюта – учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Дмитрук Галина Анатоліївна.

Вітаємо усіх призерів обласного етапу олімпіад, бажаємо для здобувачів освіти та їх наставників нових звершень, перемог та натхнення у своїй щоденній праці та навчанні!