Про результати XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 20.02.2024 11:28

Діана Повшедна – учениця 8 класу Дібрівського ліцею Тетіївської міської ради стала переможницею ІІІ  ( обласного ) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2023/2024 навчального року. За наставництвом учителя української мови та літератури Дібрівського ліцею Кузнецової Тетяни Миколаївни, вона здобула відмінні результати, а також взяла участь у фінальному Всеукраїнському етапі конкурсу, що відбувався онлайн на базі Дібрівського ліцею.

Щиро бажаємо Діані надалі активно розвивати свої таланти та здібності, представляти нашу Тетіївську громаду у конкурсах та олімпіадах і здобувати переможні результати!