У Тетіївський громаді 17 лютого стартував другий етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги.Переможемо разом""

Дата: 20.02.2024 10:19

У Тетіївській територіальній громаді Білоцерківського району Київської області 17 лютого стартував другий етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги. Переможемо разом" серед учнів 6-9 класів закладів загальної середньої освіти.
У відкритті другого етапу змагань взяли участь Надія Дячук, заступник міського  голови та Вадим Васютинський, начальник відділу освіти.
Змагалися юні волейболісти: 9 команд юнаків та 3 команди дівчат(150 юних волейболістів), та 2 команди зі спортивного орієнтування(24 школярів).
Першими стали
З волейболу- команда юнаків Денихівського ліцею та команда дівчат Тетіївського ліцею#2.
У спортивному орієнтуванні першість вибороли учні Теліжинецького ліцею імені Івана Драча.
Вітаємо переможців та бажаємо вдалих стартів у наступних етапах змагань.
Дякуємо організаційному комітету змагань за організацію!