Семінар з Департаментом освіти і науки КОДА

Дата: 24.01.2024 16:39

23 січня на базі Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради відбувся онлайн семінар з Департаментом освіти і науки КОДА, КНЗ КОР «Київський обласний інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів» з питань профілактики правопорушень та дитячого травматизму.

Важливим питанням постало питання вербування й використання дітей спецслужбами рф. Зокрема, СБУ встановлені факти вербування українських дітей за допомогою онлайн ігор та соціальних мереж для збору інформації, диверсій, а також залучають школярів для повідомлення про мінування шкіл та інших закладів. Діти, не усвідомлюючи, наслідків таких дій (за гроші або під тиском) вчиняють кримінальні правопорушення. Тому важливо закладам освіти, іншим службам доносити до дітей та батьків серйозність наслідків співпраці з ворогом, а також розуміти, що спецслужби рф застосовують різні способи та засоби для того, щоб втертися у довіру до дитини. Тому це питання має завжди контролюватися батьками та закладами освіти.