Відділ освіти Тетіївської міської ради

Нарада Департаменту освіти і науки КОДА

Дата: 08.01.2024 16:45

08 січня відбулася нарада департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко  з відділами та управліннями освіти Київської області.

Питання розглянуті на нараді:

1. Про реалізацію проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти та дітей різних вікових категорій Київщини у 2024 році.
  2. Про аналіз використання субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами за 2023 рік та обсяги субвенцій, які передбачено у Державному бюджеті на 2024 рік.
  3. Про створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу в закладах освіти області.
  4. Про реалізацію проєкту «Офіцер безпеки» в закладах освіти області.
  5. Про заходи профілактики вчинення кримінальних правопорушень серед дітей та щодо них.
  6. Про забезпечення доступом  до мережі Інтернет укриттів закладів освіти.
  7. Про графік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
  8. Про забезпечення закладів освіти комп’ютерною технікою.