A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти
Тетіївської міської ради

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 04.01.2024 17:19
Кількість переглядів: 17

Протягом жовтня – грудня відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 31 жовтня 2023 № 1330 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і турнірів у 2023/2024 н.р.» відбувся І та ІІ етапи Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, а також відповідно до листа МОН від 20 жовтня 2023 року № 1/16290 – 23 «Про проведення XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», листа МОН від 20 жовтня 2023 року № 1/16286-23 «Про проведення XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді» Учні усіх закладів загальної середньої освіти нашої громади взяли участь у перших двох етапах. Дуже приємно бачити активних цілеспрямованих дітей, що вже не один рік виконують завдання предметних олімпіад та творчих конкурсів, а також і  нових учасників, які вперше цього року спробували свої сили. Наполеглива праця, як самих здобувачів освіти, так і наставників учителів, принесли свої результати.

 Щиро вітаємо учнів, учителів за отримані результати, дякуємо журі за об’єктивне оцінювання результатів. Також бажаємо переможцям ІІ етапу, отримати гарні результати на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та конкурсів.

Українська мова та література:

7 клас

І місце – Секереш Ангеліна Василівна, учениця 7 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Обатюк Галина Іванівна

ІІ місце – Кузьменко Богдана Віталіївна, учениця 7 класу Теліжинецького ліцею ім. Івана Драча, вчитель Костюк Тетяна Петрівна;

ІІІ місце – Поденешко Назар Володимирович, учень 7 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Бондарець Лідія Петрівна.

8 клас

І місце – Середницька Ангеліна Іванівна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Томашевська Людмила Вікторівна

ІІ місце – Повшедна Діана Віталіївна, учениця 8 класу Дібрівського ліцею, вчитель Кузнецова Тетяна Миколаївна.

ІІІ місце – Ковальчук Катерина Олександрівна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 4, вчитель Малярчук Тетяна Андріївна.

9 клас

І місце – Касяненко Вікторія Валеріївна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Томашевська Людмила Вікторівна.

ІІ місце – Савчук Анна Вікторівна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 4, вчитель Драчук Віталій Юрійович.

ІІІ місце – Задорожна Владислава Вікторівна, учениця 9 класу Степівської гімназії, вчитель Борсук Оксана Володимирівна.

10 клас

І місце – Порхун Анна Василівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Куца Людмила Миколаївна.

ІІ місце – Шкарупа Катерина Ігорівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Кривопуст Людмила Юріївна.

ІІІ місце – Сорока Аліна Олександрівна, учениця 10 класу Теліжинецького ліцею, вчитель Лотоцька Раїса Григорівна

11 клас

І місце – Грабчак Анастасія Юріївна,  учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Кривопуст Людмила Юріївна.

ІІ місце – Сосунович Андрій Сергійович, учень 11 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Орлюк Тетяна Василівна.

ІІІ місце – Зубрій Аріна Іліківна, учениця 11 класу П’ятигірського ліцею, вчитель Худобенко Інна Володимирівна

Біологія

8 клас

І місце – Стаднік Анна Сергіївна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Денеж Надія Дмитрівна.

ІІ місце – Повшедна Діана Віталіївна, учениця 8 класу Дібрівського ліцею, вчитель Борисюк Віра Назарівна.

ІІІ місце – Гаврилюк Ілона Святославівна, учениця 8 класу П’ятигірського ліцею, вчитель Поліщук Галина Іванівна.

9 клас

І місце – Касяненко Вікторія Валеріївна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Ющенко Ірина Вікторівна.

ІІ місце – Ягодинський Олег Володимирович, учень 9 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Семерун Олена Петрівна.

ІІІ місце – Городня Анна Вікторівна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Наконечнюк Тетяна Вікторівна.

10 клас

І місце – Семерун Валерія Петрівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Семерун Олена Петрівна.

ІІ місце – Кичань Софія Василівна, учениця 10 класу Теліжинецького ліцею, вчитель Музичук Олена Іванівна.

ІІІ місце – Щаблевська Дарія Олександрівна, учениця 10 класу Денихівського ліцею, вчитель Максименко Маргарита Володимирівна

11 клас

І місце – Грабчак Анастасія Юріївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Ющенко Ірина Вікторівна.

ІІ місце – Іванюта Євгенія Олександрівна, учениця 11 класу Денихівського ліцею, вчитель Максименко Маргарита Володимирівна.

ІІІ місце – Сторожук Вікторія Євгеніївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Наконечнюк Тетяна Вікторівна.

Англійська мова

8 клас

І місце – Косович Катерина Олегівна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Буравець Олена Миколаївна.

ІІ місце – Кос Ілона Василівна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Борух Людмила Михайлівна.

ІІІ місце – Нападовська Інна Олексіївна, учениця 8 класу Денихівського ліцею, вчитель Лаштаба Ярослава Володимирівна

9 клас

І місце – Ягодинський Олег Володимирович, учень 9 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Буравець Олена Миколаївна

ІІ місце – Токар Давид Вікторович, учень 9 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Пригалінська Ольга Анатоліївна

ІІІ місце – Гордня Анна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Борух Людмила Михайлівна

10 клас

І місце – Порхун Анна Василівна, учениця 10 класу, Тетіївського ліцею № 2, вчитель Іванова Олена Миколаївна

ІІ місце – Прокопчук Богдана Борисівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 4, вчитель Куявець Тетяна Іванівна

ІІІ місце – Мотовилець Анна Тарасівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Сович Олена Вікторівна

11 клас

І місце – Буравець Дана Юріївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Іванова Олена Миколаївна

ІІ місце – Савченко Поліна Олександрівна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Шкарупа Оксана Іванівна

ІІІ місце – Іванюта Євгеній Олександрович, учень 11 класу Денихівського ліцею, вчитель Лаштаба Ярослава Володимирівна

 

Фізика

7 клас

І місце – Загнітко Софія Олександрівна, учениця 7 класу Степівської гімназії, вчитель Денисюк Марія Вікторівна

ІІ місце – Гуменюк Юрій Дмитрович, учень 7 класу Дібрівського ліцею, вчитель Гуменюк Олександр Петрович

ІІІ місце – Поденешко Назар Володимирович, учень 7 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Карпович Надія Петрівна

8 клас

І місце – Журбій Дмитро Володимирович, учень 8 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Карпович Надія Петрівна

ІІ місце – Середницька Ангеліна Іванівна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Юрченко Олександр Анатолійович

ІІІ  місце – Уманець Віктор, учень 8 класу Степівської гімназії, вчитель Денисюк Марія Вікторівна

9 клас

І місце – Гордня Анна Вікторівна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Кріт Тетяна Дмитрівна

ІІ місце – Задорожна Владислава Сергіївна, учениця 9 класу Степівської гімназії, вчитель Денисюк Марія Сергіївна

ІІІ місце – Росінська Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Кашперівського ліцею, вчитель Корнієнко Інна Віталіївна

10 клас

І місце – Штифурак Єлізавета Михайлівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Мельник Жанна Іванівна

ІІ місце – Сорока Аліна Олександрівна, учениця 10 класу Теліжинецького ліцею, вчитель Лінник Ганна Іванівна

ІІІ місце – Мотовилець Анна Тарасівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Кріт Тетяна Дмитрівна

11 клас

І місце – Андрусенко Макар Леонідович, учень 11 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Мельник Жанна Іванівна

ІІ місце – Сторожук Вікторія Євгеніївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Кріт Тетяна Дмитрівна

ІІ місце – Гарник Вадим Віталійович, учень 11 класу Дібрівського ліцею, вчитель Гуменюк Олександр Петрович

ІІІ місце – Іванюта Євгеній Олександрович, учень 11 класу Денихівського ліцею, вчитель Гуменюк Олександр Петрович

ІІІ місце – Костюк Олександр Олександрович, учень 11 класу Кашперівського ліцею, вчитель Корнієнко Інна Віталіївна.

 

Хімія

8 клас

І місце – Повшедна Діана Віталіївна, учениця 8 класу Дібрівського ліцею, вчитель Борисюк Віра Назарівна

ІІ місце – Савчук Ольга Сергіївна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Власенко Оксана Миколаївна

ІІІ місце – Титарчук Анна Ігорівна, учениця 8 класу Стадницької гімназії, вчитель Горишевська Ірина Юзефівна

9 клас

І місце – Касяненко Вікторія Валеріївна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Власенко Оксана Миколаївна

ІІ місце – Сторожук Віта Олександрівна, учениця Голодьківської філії Тетіївського ліцею № 2, вчитель Сторожук Софія Миколаївна

ІІІ місце – Городня Анна Вікторівна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Туренко Алла Петрівна

10 клас
           І місце – Штифурак Єлізавета Михайлівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Фартушна Тетяна Вячеславівна

ІІ місце – Мотовилець Анна Тарасівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Туренко Алла Петрівна

ІІІ місце – Щербатюк Анастасія Русланівна, учениця 10 класу Кашперівського ліцею, вчитель Мирончук Лідія Петрівна

11 клас

І місце – Шевчук Владислав Русланович, учень 11 класу Кашперівського ліцею, вчитель Мирончук Лідія Петрівна

ІІ місце – Гарник Вадим Віталійович, учень 11 класу Дібрівського ліцею, вчитель Борисюк Віра Назарівна

ІІІ місце – Сторожук Вікторія Євгеніївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Туренко Алла Петрівна  
 

Географія

8 клас

І місце – Стаднік Анна Сергіївна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Гарбар Неля Володимирівна

ІІ місце – Присяжнюк Марія Юріївна, учениця 8 класу Денихівського ліцею, вчитель Шевчук Марія Анатоліївна

ІІІ місце – Повшедна Діана Віталіївна, учениця 8 класу Дібрівського ліцею, вчитель Онищенко Любов Олександрівна

9 клас

І місце – Касяненко Вікторія Валеріївна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Бондаренко Тетяна Іванівна

ІІ місце – Павлюк Мілана Валентинівна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Семерун Олена Петрівна

ІІІ місце – Паламарчук Юрій Віталійович, учень 9 класу Горошківської філії Денихівського ліцею.

10 клас

І місце – Штифурак Єлізавета Михайлівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Семерун Олена Петрівна

ІІ місце – Шкарупа Катерина Ігорівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Бондаренко Тетяна іванівна

ІІІ місце – Зябко Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 1, вчитель Косенко Ігор Степанович

11 клас

І місце – Андрусенко Макар Леонідович, учень 11 класу Тетіївського ліцею № 2, вчитель Гарбар Лариса Володимирівна

ІІ місце – Кучерук Ярослав Олександрович, учень 11 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Бондаренко Тетяна Іванівна

ІІІ місце – Калько Каріна Олександрівна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 4, вчитель Паламарчук Лариса Володимирівна.

Математика

6 клас

І місце – Потєхін Ярослав Максимович, учень 6 класу Дібрівського ліцею, вчитель Стахурська Тетяна Михайлівна

І місце – Заревич Христина Володимирівна, учениця 6 класу Кашперівського ліцею, вчитель Заревич Мар’яна Миколаївна

ІІ місце – Тукач Артем Миколайович, учень 6 класу Теліжинецького ліцею імені Івана Драча, вчитель Товкач Людмила Володимирівна

ІІІ місце – Петрушко Олександр Васильович, учень 6 класу Черепинської гімназії, вчитель Березівський Володимир Володимировисч

7 клас

І місце – Поденешко Назар Володимирович, учень 7 класу Тетіївсього ліцею № 2, вчитель Скринжевська Ларис Іванівна

ІІ місце – Столярчук Вікторія Вадимівна, учениця 7 класу Дібрівського ліцею, вчитель Стахурський Олександр Васильович

ІІ місце – Пишняк Сніжана Олександрівна учениця 7 класу Кашперівського ліцею, учитель Москаленко Лариса Олексіївна

ІІІ місце – Чорний Назар Сергійович, учень 7 класу Тетіївського ліцею № 1, учитель Капшук Тетяна Аврамівна

ІІІ місце – Уманець Владислав Олександрович, учень 7 класу Степівської гімназії, вчитель Денисюк Марія Вікторівна

8 клас

І місце – Повшедна Діана Віталіївна, учениця 8 класу Дібрівського ліцею, вчитель Стахурська Тетяна Михайлівна

ІІ місце – Островський Роман Андрійович, учень 8 класу Кашперівського ліцею, учитель Ламбуцька Олена Миколаївна

ІІІ місце – Журбій Дмитро Володимирович, учень 8 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Журомська Наталія Іванівна

9 клас

І місце – Ягодинський Олег Володимирович, учень 9 класу, Тетіївського ліцею № 2, учитель Костенко Леся Вікторівна

ІІ місце – Дворецька Кароліна Олександрівна, учениця 9 класу Клюківської філії Денихівського ліцею, учитель Дворецький Олександр Іванович

10 клас

І місце – Сорока Аліна Олександрівна, учениця 10 класу Теліжинецького ліцею, вчитель Лінник Ганна Іванівна

ІІ місце – Мотовилець Анна Тарасівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 1, учитель Капшук Тетяна Аврамівна

11 клас

І місце – Нескором’юк Максим Петрович, учень 11 класу Дібрівського ліцею, учитель Стахурська Тетяна Михайлівна

ІІ місце – Канчура Ілля Володимирович, учень 11 класу Тетіївського ліцею № 4, учитель Рябоконь Катерина Володимирівна

ІІ місце – Іванюта Євгеній Олександрович, учень 11 класу Денихівського ліцею, учитель Клепач Надія Михайлівна

Історія

8 клас

І місце – Повшедна Діана Віталіївна, учениця 8 класу Дібрівського ліцею, учитель Марійчук Юлія Володимирівна

ІІ місце – Мулега Анатолій, учень 8 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Корчак Роман Олегович

ІІІ місце – Стадник Тимур, учень 8 класу Горошківської філії Денихівського ліцею, учитель Заїка Світлана Федорівна

9 клас

І місце – Павлюк Мілана Валентинівна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Франовський Владислав Віталійович

ІІ місце – Росінська Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Кашперівського ліцею, вчитель Карбівська Валентина Петрівна

ІІІ місце – Іщук Ангеліна Володимирівна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 3, вчитель Корчак Роман Олегович

10 клас

І місце – Штифурак Єлізавета Михайлівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Франовський Владислав Віталійович

ІІ місце – Применко Артем Сергійович, учень 10 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Дмитрук Галина Анатоліївна

ІІІ місце – Самборська Крістіна Олександрівна, учениця 10 класу Денихівського ліцею, учитель Кравченко Світлана Віталіївна

11 клас

І місце – Іванюта Анюта Олександрівна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Дмитрук Галина Анатоліївна

ІІ місце – Романюк Вікторія Сергіївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Зіп’юк Світлана Петрівна
          ІІІ місце – Гарник Вадим Віталійович, учень 11 класу Дібрівського ліцею, учитель Марійчук Юлія Володимирівна

Інформаційні технології

8 клас

І місце – Лукашенко Софія, учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Юр’єва Валентина Іванівна

ІІ місце – Довгалюк Тавіфа, учениця 8 класу Височанської гімназії.

ІІІ місце – Уженков Єгор, учень 8 класу, Тетіївського ліцею № 1, учитель Лігава Світлана Петрівна

9 клас

І місце – Заревич Юрій, учень 9 класу Кашперівського ліцею, вчитель Терлецька Оксана Іванівна

ІІ місце – Шпорт Назар, учень 9 класу Кашперівського ліцею, учитель Терлецька Оксана Іванівна

ІІІ місце – Павлюк Мілана, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Юр’єва Валентина Іванівна

10 клас

І місце –Казінський Богдан, учень 10 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Юр’єва Валентина Іванівна

ІІ місце – Применко Владислав, учень 10 класу Кашперівського ліцею, учитель Півчук Валерія Іванівна

ІІІ місце – Щаблевська Дар’я, учениця 10 класу Денихівського ліцею, учитель Плюснін Михайло Валентинович

11 клас

І місце – Шевчук Владислав, учень 11 класу Кашперівського ліцею, учитель Півчук Валерія Іванівна
          ІІ місце -  Лігава Ніна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 1,  учитель Лігава Світлана Петрівна

ІІІ місце – Буравець Дана, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Юр’єва Валентина Іванівна.

Правознавство

9 клас

І місце – Павлюк Мілана, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Колосовська Валентина Петрівна

ІІ місце – Фартушна Ольга, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Корчак Роман Олегович

ІІІ місце – Городня Анна, учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 1, учитель Уженкова Світлана Олександрівна

 

10 клас

І місце – Штифурак Єлізавета Михайлівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Колосовська Валентина Петрівна

ІІ місце – Щербатюк Анастасія Русланівна, учениця 10 класу Кашперівського ліцею, учитель Карбівська Валентина Петрівна

ІІІ місце – Кирилюк Сніжана Олегівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Дмитрук Галина Анатоліївна

 

11 клас

І місце – Грабчак Анастасія Юріївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 3, учитель Дмитрук Галина Анатоліївна

ІІ місце – Порхун Анна Василівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 2, учитель Колосовська Валентина Петрівна

ІІІ місце – Нескором’юк Максим Петрович, учень 11 класу Дібрівського ліцею, учитель Марійчук Юлія Володимирівна  

 

 

 



« повернутися

Вхід для адміністратора