Відділ освіти Тетіївської міської ради

Призери ХХІІ обласного конкурсу робіт учнівської молоді "Топоніміка й історія освіти рідного краю"

Дата: 21.04.2023 12:09

Формування в молоді любові й дбайливого ставлення до рідної землі є пріритетним напрямком в системі патріотичного виховання.

Наша Тетіївська міська територіальна громада є активним учасником  обласного конкурсу  "Топоніміка й історія освіти рідного краю"і завжди отримує у ньому призові місця.

Цього 2022/2023 навчального року ми маємо такі результати:

ІІІ місце Шведський Тимофій Юрійович - вихованець військово-патріотичного гуртка Центру позашкільної освіти Тетіївської міської ради. Керівник - Франовська Юлія Юріївна;

ІІІ місце Кучерява Ангеліна Юріївна - учениця 6 класу Степівської гімназії Тетіївської міської ради. Керівник - Ульянова Людмила Анатоліївна.

Щиро вітаємо учасників та призерів конкурсу, а також керівників наукових робіт і бажаємо надалі  здобувати достойні результати для громади.