Переможці та призери Олімпіад

Дата: 10.03.2023 11:43

Нещодавно завершився ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Учні закладів загальної середньої освіти Тетіївської громади отримали достойні призові місця із більшості предметів, показали неабиякі грунтовні знання, творчість у підході до виконання завдань. Слід висловити вдячність вчителям, які працюють з обдарованими дітьми, адже велика доля цих перемог –  ваша праця. Слід висловити вдячність керівникам Тетіївського ліцею № 3 Тетяні МУЗИЧУК та Тетіївського ліцею № 2 Валентині КОЛОСОВСЬКІЙ  за допомогу у здійсненні організації олімпіад у форматі онлайн. Частина результатів, а саме, з української мови та літератури, біології висвітлені раніше на сайті та соціальних мережах відділу освіти. Висвітлюємо результати наступних олімпіад:

Фізика

ІІ місце – учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2 Штифурак Єлизавета ( Мельник Жанна Іванівна).

Іноземна мова

ІІІ місце – учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2 Порхун Анна ( Іванова Олена Миколаївна).

Правознавство

ІІ місце – учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2 Штифурак Єлизавета (Колосовська Валентина Петрівна).

ІІІ місце – учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 3 Грабчак Анастасія (Дмитрук Галина Анатоліївна).

Історія

ІІ місце – учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2 Порхун Анна (Франовський Владислав Віталійович ).

ІІ місце – учениця 10 класу Тетіївського ліцею № 3 Іванюта Анюта (Дмитрук Галина Анатоліївна).

І місце – учениця 11 класу Тетіївського ліцею № 3 КУНДЕЛЬКО КАМІЛА (Дмитрук Галина Анатоліївна).

Географія

ІІ місце – учениця 8 класу Тетіївського ліцею № 2 Павлюк Мілана (Семерун Олена Петрівна);

І місце – учениця 9 класу Тетіївського ліцею № 2 ШТИФУРАК ЄЛИЗАВЕТА (Семерун Олена Петрівна);

ІІ місце – учень 10 класу Тетіївського ліцею № 2 Андрусенко Макар (Гарбар Лариса Володимирівна);

ІІІ місце – учень 11 класу Тетіївського ліцею № 2 Дем’янюк Максим (Гарбар Неля Володимирівна).