Відділ освіти Тетіївської міської ради

09 серпня на базі КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Тетіївської міської ради відбулася зустріч із представниками Всеукраїнської фундації

Дата: 10.08.2023 11:16

09 серпня 2023 року на базі Тетіївського ліцею 1 та Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Тетіївської міської ради  головний спеціаліст відділу освіти Тетіївської міської ради Олени Василенко спільно з директором інклюзивно-ресурсного центру Юлією Присяжнюк, батьками, дітьми та педагогами зустрічала гостей із  Всеукраїнської фундації "Захист прав дітей". Під час зустрічі відбулося заняття "Антистрес" в рамках реалізації проєкту Психосоціальна допомога дітям,  постраждалих від збройного конфлікту.  Діти та дорослі працювали над поповненням внутрішніх ресурсів приємними емоціями   з  психологом Тетіївського центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксаною Полозюк, педагогом ліцею #1 Тетяною Складаною, аніматором та активною мамою Іриною Шевчук. Наприкінці заходу діти отримали подарунки від віце-президента ВФЗПД Олексія Лазаренка та  координатора молодих лідерів-волонтерів ВФЗПД Світлани Бєлозорової.