Останній дзвоник – 2022 під час воєнного стану

Дата: 14.06.2022 10:25

Останній дзвоник – 2022 під час воєнного стану

У Тетіївській міській територіальній громаді 13 закладів загальної середньої освіти (+10 філій), в яких завершили навчальний рік 3300 учнів.

Через війну школи відмовилися від традиційного проведення останнього дзвоника та провели його в онлайн форматі.

Хоча в деяких закладах запросили випусників 9-х, 11-х класів на останню зустріч зі школою.

В кожному освітньому закладі керівники самостійно вирішували, коли відзначати свято.

В закладах Тетіївської міської ради останні дзвоники 2021-2022 навчального року прозвучали 8, 9, 10 червня.

Освіта завдяки талановитим педагогам і цілеспрямованим батькам наших учнів гідно впоралася з усіма викликами дистанційного навчання.

Ми вкотре дякуємо усім освітянам, батькам, учням за те, що в цей складний час ви стоїте пліч-о-пліч – волонтерите, надаєте прихисток, підтримуєте, вірите, що скоро усі ми повернемося до звичного мирного життя, що скоро знову зустрінемось всі разом у школі. Дорогі випускники! Пам’ятайте: саме ви – найцінніший скарб для України і головний потенціал. Від вашої старанності, жаги до знань, сумлінності залежить, без перебільшення, майбутнє нашої країни. Бажаємо кожному щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій, світлого майбутнього у нашій незалежній Україні.