Відділ освіти Тетіївської міської ради

Моніторинг стану національно-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти Тетіївської міської ради

На виконання наказу управління освіти Тетіївської міської ради від 20 січня 2020 року №29-о «Про моніторинг стану національно-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти Тетіївської міської ради» з 27 січня по 15 лютого 2020 року робочою групою було проведено вивчення матеріалів національно-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради (Наказ від 20.01.2020 №29-о "Про моніторинг стану національно-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти Тетіївської міської ради").

Національно-патріотичне виховання учнів у ЗЗСО здійснюється комплексно - через навчальний процес, позакласну виховну роботу, функціонування органів учнівського самоврядування - і носить послідовний характер. Мета національно-патріотичного виховання школярів - виховання свідомого, компетентного й відповідального громадянина, який є соціально активною особистістю. Педагогічні колективи всю виховну роботу спрямовують на виховання свідомого громадянина, патріота України.

Виступ на колегію (про моніторинг стану національно-партріотичного виховання)