Олімпіади

2  листопада  2019 року  стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, який триватиме впродовж листопада-грудня 2019 року. У цей період відбудуться олімпіади, у яких братимуть участь учні-переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У кожного учасника олімпіад є можливість заявити про себе – довести, що саме він заслуговує посісти призове місце. Нехай віра в себе, у свої здібності не полишає учнів на шляху до перемоги! Бажаємо дітям оптимізму та віри у власні знання, перемог і нових відкриттів!

Дякуємо адміністрації КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» за створені умови для проведення учнівських олімпіад.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Завдання та відповіді