Тетіївської міської ради

Конкурс на зайняття вакантної посади

Дата створення: 15:58 11.09.2018

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Тетіївської міської ради Київської області

Нова українська школа – простір освітніх можливостей

Дата створення: 14:43 11.09.2018

Особливістю Нової української школи є,  організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З Цією метою змінюється просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. У Новій українській школі зростає частка  командної, групової діяльності у педагогічному процесі. Відповідно урізноманітнюються варіанти організації навчального простору в класі. Крім класичних варіантів, використовуються  мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи.   Організація освітнього простору навчального кабінету потребує  оновлення навчального обладнання, що здійснюється  через  осередок навчально-пізнавальної діяльності з відповідними меблями.

Інструктивно-методична нарада медичних сестер та кухарів навчальних закладів Тетіївської ОТГ

Дата створення: 17:00 03.09.2018

Відповідно до плану роботи управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради  на 2018/19 навчальний рік 31 серпня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада медичних сестер та кухарів харчоблоків закладів освіти з питань медичного обслуговування та організації харчування дітей в закладах освіти Тетіївської ОТГ.

Подяка спонсорам освіти

Дата створення: 15:09 31.08.2018

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.

СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ОСВІТЯН ТЕТІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата створення: 17:14 28.08.2018

Зміни в політичному, соціально-економічному житті нашої країни, зростаючі вимоги суспільства до якісної освіти спонукають як до радикальних реформ в українській освіті, так і до поступових кроків до її удосконалення.

Курси підвищення професійної кваліфікації

Дата створення: 10:29 17.08.2018

З метою підвищення рівня професійної діяльності та набуття  нових сучасних ідей  з 14.08.-16.08 2018 року  пройшла перша сесія виїзних  пролонгованих   курсів  підвищення кваліфікації на базі Тетіївської ОТГ  для вчителів математики, української мови та літератури та  початкової освіти.

LEGO – гра по-новому

Дата створення: 11:47 09.08.2018

З досвіду наших колег

Дата створення: 11:19 23.07.2018

Нещодавно мені випала чудова нагода побувати у дводенній робочій поїздці по Хмельницькій області. Організатором навчального візиту представників освітньої сфери на тему “Особливості формування органів управління освіти в ОТГ” виступав Київський центр розвитку місцевого самоврядування. Представники освітніх делегацій з Київської та Вінницької областей переймали досвід здобутків ОТГ  Хмельницької області.

Впевнений старт

Дата створення: 14:17 06.06.2018

«Впевнена дитина – майбутнє України!» – за таким девізом 18-19 травня 2018 року у м. Києві на базі Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України  проведенний тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти Київської області за темою «Підготовка тренерів для навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

Нарада керівників закладів освіти Тетіївської ОТГ

Дата створення: 16:05 17.05.2018

14 травня 2018 року 0 9-00 годині відбулася нарада керівників закладів освіти Тетіївської ОТГ. На нараду були винесені актуальні питання діяльності управління освіти Тетіївської ОТГ: