Профорієнтаційний захід

Дата: 18.04.2019 16:32

«Якщо ви вдало вибрали працю і вкладете в неї душу,
то щастя саме вас знайде»

(К.Д. Ушинський»)

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15.04.2019 року № 12-01-13/1228 в рамках молодіжного фестивалю «ПРОФ  FEST OK» 17.04.2019 року діти закладів загальної середньої освіти Тетіївської міської ради були учасниками профорієнтаційного заходу в ДНЗ «Сквирське вище професійне училище».  З метою рівня поінформованості підлітків із питань профорієнтації, розширення їхніх інтересів про світ професій, учні 9-х класів ознайомилися з правилами прийому учнів на навчання за професіями та спеціальностями на 2019-2020 навчальний рік. Юнаки та дівчата у відкритих лабораторіях, робочих цехах та майстернях мали можливість дізнатися про важливість і позитивні сторони робітничих професій на ринку праці. Ознайомилися з освітньо-кваліфікаційним рівнем  випускників в разі обрання в  ДНЗ відповідної спеціальності  та умовами праці людей різних професій.

Учні отримали задоволення від екскурсії, адже сьогодні їм так важливо  навчитися визначати власні професійні інтереси перед вибором улюбленого заняття.