Дата: 26.04.2022 16:14

26 квітня 2022 року у форматі zoom-конференції командою управління Державної служби якості освіти у Київській області проведено Круглий стіл  «Тенденції якості освітньої діяльності закладів загальної середньої освіти». До заходу долучилися начальник та головні спеціалісти відділу освіти Тетіївської міської ради та директор Тетіївського ліцею №2 Тетіївської міської ради.

Спікери круглого столу розповіли про результати проведення інституційних аудитів, про те, що врахувати під час їх проходження, які кроки зробити для якісних змін у діяльності школи та як не припуститися порушень законодавства. Було представлено аналіз позитивних тенденцій компонентів інституційного аудиту, проблем та засобів їх усунення. Учасник конференції Валентина Колосовська озвучила результати інституційного аудиту, який був проведений у Тетіївському ліцеї №2, де вона є директором.

У цей складний час, педагоги намагаються працювати дистанційно, навчати своїх учнів, а також навчатися самі. Учасники конференції були раді спілкуванню та новим знанням про:

- позитивні й негативні тенденції щодо забезпечення якості освітньої діяльності шкіл в умовах реформи НУШ

- інструментарій, який використовують та що вивчають

- документи, які оформлюють

- що врахувати керівнику під час проходження інституційного аудиту.

Дякуємо спікерам круглого столу данного заходу за цікаву та необхідну інформацію.

Головним бажанням усіх учасників круглого столу є ПЕРЕМОГА та МИР у нашій країні! Працюємо заради ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!