Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради

конкурс на заміщення вакантної посади

 Оголошується конкурс
Відповідно до розпорядження міського голови № 177 від 05.09.2019 р. «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дібрівський аграрний ліцей» Тетіївської міської ради Київської області.

Конкурс проводиться протягом 30 днів з 06 вересня  2019 року.

 

Місцезнаходження юридичної особи комунального закладу «Дібрівський аграрний ліцей» Тетіївської міської ради Київської області:

09831, Київська область, Тетіївський район, с. Дібрівка, вулиця Степова, 2

 

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

  • Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • Копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • Копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • Довідку про відсутність судимості;
  • Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подавати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

 

Документи для участі в конкурсі приймаються з 06 вересня по 06 жовтня за адресою: м. Тетіїв, вул. Януша Острозького, 5 (кімн. 20) тел. 5-12-17,  ел. пошта uprosv_tetiiv@ukr.net. Контактна особа – Василенко Олена Семенівна« повернутися до списку новин