Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради

Cерпневий форум працівників освіти

Досягнення та виклики на шляху створення Нової української школи

30 серпня 2019 року   відбувся  серпневий форум працівників освіти Тетіївської міської ради. Традиційна серпнева зустріч педагогічних працівників цьогоріч стала надзвичайно святковою та піднесеною. 

 І хоча не обійшлося без елементів традиційного святкування — слів привітань та нагород освітянам, втім зустріч була практичною та діловою.

         Святкову частину форуму розпочали звичайно ж діти, заради кого працює і творить учитель. Діти надзвичайно цікаво та креативно привітали педагогів з початком навчального року.

У своєму  виступі  начальник управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради  Тетяна  Іванівна  Ільїна  підвела підсумки роботи закладів освіти Тетіївської ОТГ, зробила якісний аналіз всіх недоліків освітнього процесу 2018-2019  навчального  року, а також запропонувала  пріоритетні завдання освіти на 2019-2020 навчальний рік.

              Куценко Валентина Андріївна, вчитель початкових класів КЗ  "Дзвеняцького НВО "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" зосередила увагу присутніх на Новій українській школі: успіхах та викликах першого року впровадження. У своєму виступі педагог зробила акцент на впровадженні НУШ, викликах та проблемах сучасної реформи.

     Про співпрацю органів місцевого самоврядування, підприємців і закладів освіти в розвитку  навчальних закладів нового типу ознайомила присутніх в.о. директора КЗ «Дібрівського  аграрного ліцею» Лілія Петрівна Глушак.

З теплими словами привітання звернувся до освітян міський голова Руслан Володимирович Майструк, який подякував працівникам за гарну підготовку навчальних закладів до нового навчального року,  нагородив їх грамотами та побажав   нових творчих звершень.

      Щирими  словами  подяки за нелегку працю до освітян звернулась заступник міського голови з гуманітарних питань  Ірина Володимирівна Погоріла.  

       Надзвичайно тепло привітали учасники дійства молодих вчителів, які вливаються в цьому році в велику освітянську родину.

Учасники форуму мали змогу внести пропозиції, зауваження та доповнення до проекту резолюції.

Далі освітяни розійшлися на секційні засідання, які були організовані « повернутися до списку новин