Конкурсний відбір підручників для 4-го класу

Дата: 30.12.2020 15:35

Розпочинається конкурсний відбір підручників для 4-го класу.

З 04 по 20 січня 2021 року педагогічні колективи мають прийняти вільне і відповідальне рішення: за якими підручниками навчатимуться учні 4-го класу у їхній школі протягом наступних 5-ти років.

Як відбувається вибір підручників педагогами?

1. Учителі початкових класів ознайомлюються з фрагментами електронних версій підручників, які розміщено в Електронній бібліотеці ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" в розділі "Конкурс підручників" (https://imzo.gov.ua/.../elektronni-versiyi-pidruchnikiv.../), обговорюють на методоб’єднаннях та здійснюють їх вибір.

2. Вибір учителів схвалюється на засіданні педагогічної ради, протокол засідання підписують безпосередньо вчителі, які обирали підручники.

3. Опорний заклад освіти заповнює спеціальну форму вибору підручників у ДІСО (Державна інформаційна система освіти), і відправляє до системи.

4. Для забезпечення прозорості вибору підручників рішення педради оприлюднюють на сайті школи.