Група цілодобового перебування дітей в закладі дошкільної освіти

Дата: 21.11.2019 15:25

Робота  міської влади та закладів дошкільної освіти спрямована на задоволення потреб громадян територіальної громади в отриманні дітьми дошкільного віку якісної дошкільної освіти.

В різних регіонах України існує практика функціонування груп цілодобового перебування дітей в дошкільних закладах, яка нині має неабияку популярність.

Батьки працюють з ненормованим графіком, у багатьох - робота з нічними змінами.

Тому відповідно до запитів населення та з метою задоволення потреб щодо тривалості перебування дітей в закладі дошкільної освіти, міською радою та управлінням освіти проводиться вивчення питання щодо доцільності створення групи цілодобового перебування дітей в дитячому садочку.

Заснування групи цілодобового перебування можливе на базі закладу дошкільної освіти «Сонечко».

Зацікавлених, за додатковою інформацією, просимо звертатися за довідками в методичний кабінет управління освіти (м.Тетіїв вул. Я.Острозького, 5, міська рада) або за тел. 5-10-76.