Нарада керівників закладів освіти

Дата: 01.07.2022 15:25

01 липня 2022 року на базі Тетіївського відділу освіти  відбулася нарада керівників закладів освіти.

На денну повістку наради були винесені питання  про організований початок нового навчального 2022/2023 року, про методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану та про додаток до листа ДСНС від 14.06.2022 № 03-1870/162-2 «РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти» та інші важливі питання.

У нараді взяли участь заступник міського голови з гуманітарних питань Надія  ДЯЧУК,  начальник відділу  освіти Вадим ВАСЮТИНСЬКИЙ, спеціалісти відділу освіти, директор КУ "Тетіївський ЦПРПП" Ольга ЛЯХ та керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Особливу увагу було приділено опрацюванню рекомендацій розроблених Державною службою України з надзвичайних ситуацій з метою приведення фонду захисних споруд у готовність до використання.

В умовах правового режиму воєнного стану, пов'язаних з обмеженнями у часі для проведення відповідних заходів, керівники закладів освіти мають здійснити такі основні заходи:

1) привести у готовність до використання за призначенням згідно з нормами Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом МВС, наявні об'єкти фонду захисних споруд, забезпечивши, насамперед, захист у них працівників і дітей  від звичайних засобів ураження;

2) визначити можливість укриття у таких об'єктах повного складу працівників і дітей, з урахуванням цього визначити додаткову потребу у таких об'єктах (кількість та місткість);

3) у разі відсутності на балансі (обліку) закладу освіти об'єктів фонду захисних споруд або встановлення додаткової потреби у них: ініціювати створення комісії щодо обстеження наявних будівель (споруд, приміщень) з метою встановлення можливості їх використання для укриття населення як споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

Учасники наради отримали практичні матеріали, роз’яснювальні листи та  відповіді на всі питання.