Дата: 08.12.2020 15:24

Вічно живе Шевченкове слово: відбувся ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

8 грудня 2020 року відбувся ІІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Конкурс пройшов в онлайн-режимі у трьох номінаціях: учні 5-7 класів, учні 8-9 класів та учні 10-11 класів. Учасниками обласного етапу Конкурсу стали:

• Налиса Валентина Русланівна, учениця 7 класу Скибинецької філії КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1» (вчитель Л.П. Прилуцька);

• Шпиця Ліна Романівна, учениця 8 класу КЗ «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» (вчитель Л.Ю. Кривопуст);

• Мельничук Тамара Русланівна, учениця 11 класу КЗ «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» (вчитель Н.В. Магаріт). Бажаємо нашим конкурсантам перемоги! Висловлюємо подяку педагогам, які підготували учнів до участі у Конкурсі.

на сторінці facebook