Конкурс "Учитель року - 2021"

Дата: 12.11.2020 15:15

Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2021» буде проведено у номінаціях «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література». Конкурс традиційно відбуватиметься у три тури. Наголошуємо, що перший тур конкурсу проходитиме в один етап у дистанційному режимі.

Конкурсні випробування першого туру конкурсу:

у номінації «Керівник закладу освіти» – «Самоаналіз управлінської діяльності», «Тестування», «Управлінська задача»;

у номінаціях «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література» –«Дистанційний урок»,«Майстер-клас», «Тестування».

Від закладів освіти Тетіївської об'єднаної територіальної громади для участі в конкурсі зареєструвалися педагоги:

Ламбуцький Роман Вікторович, учитель трудового навчання КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Тетіївської міської ради Київської області;

Москальчук Катерина Іванівна, учитель математики КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Тетіївської міської ради Київської області;

Герасимюк Інна Василівна, учитель української мови та літератури Тетіївського ліцею №2 Тетіївської міської ради Київської області

Наказ від 16.09.2020 №140-о "Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021"