Подяка спонсорам освіти

Дата: 31.08.2018 15:09

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро – добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами. Плідна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і заклади освіти Тетіївської ОТГ.

Тому хочеться подякувати спонсорам за матеріальну допомогу у підготовці закладів освіти Тетіївської ОТГ до нового навчального року. Ця підтримка – свідчення вашого, шановні спонсори, небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості навчання та виховання дітей.

Особливу подяку і шану висловлюємо:

• Рудюку Володимиру Федоровичу -  «СТОВ Черепин» - 175 тисяч на Черепинське НВО;

• Голубу Руслану Тарасовичу - ТОВ «ТАК Агро» - 97 тисяч на Степівське НВО;

• Гудзенку Віталію Івановичу  - народному депутату – 20 тисяч на дошкільний заклад «Оленка» та 20 тисяч на дошкільний заклад «Веселка»;

• Ференцю Олександру Борисовичу - Благодійний фонд «Фортеця» - 12 тисяч на дошкільний заклад «Калинка»;

• Миколюку Івану Івановичу - ТОВ «Агрофірма Росішки» - 68 тисяч на Росішківську школу та дошкільний заклад «Барвінок»;

• Демцюрі Юрію Васильовичу - ТОВ «Агрофірма «Хліб України» та  Гончаруку Федору Філімоновичу – СТВО «Дібрівка – Агросервіс» - 30 тисяч на Стадницьке НВО;

• Лазаруку  Олегу  Петровичу – СФГ «Світанок» - 18 тисяч на Стадницьке НВО та 15 тисяч 500 грн. на Голодьківську школу;

• Марисику Петру  Олексійовичу -  ПСП « Слобода» - 13 тисяч 500 грн на опорний заклад (Тетіївську школу № 1) 6 тисяч на Тетіївську школу № 3 та 30 тисяч на дошкільний заклад «Веселка»;

• Балагурі Олегу Вікторовичу - Благодійний фонд «Розвиток громад «Червона калина» - 15 тисяч на Тетіївську школу № 3, 6 тисяч 600 грн  на дошкільний заклад «Калинка»;

• Балагурі Галині Яківні - ТОВ «Агро – Дібрівка» - 10 тисяч на Дібрівський аграрний ліцей та 10 тисяч на Ненадихівське НВО;

• Кирилюку Віктору Анатолійовичу, Світовенку Віктору Вікторовичу агрофірма Горошків «Агро» - 1 тисяч 500 грн на Дібрівський аграрний ліцей;

• Журавлю Анатолію Петровичу - ПСП «Дзвеняче – 10 тисяч 500 грн на Дзвеняцьке НВО;

• Шумку Анатолію Костянтиновичу - ПП «Михайлівський лан» - 10 тисяч 500 грн на Дзвеняцьке НВО;

• Мартинюку Олегу Миколайовичу – СВГ «Анна» - 7 тисяч на Голодьківську школу;

• Шубер Леоніду Михайловичу – ТОВ «Агротек» - 6 тисяч 800 грн на Тетіївську школу № 1.

Щиро дякуємо вам і висловлюємо надію, на подальшу співпрацю. Від усього серця бажаємо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру в майбутнє освіти. Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям!