Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

25 січня (субота) відбулися Олімпіади з біології  на базі КЗВО КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» та трудового навчання на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня».

 Склад учнівської команди з біології:

1.

Дем'янюк Максим Леонідович

Тетіївський ліцей №2

2.

Пересада Вікторія Анатоліївна

КЗ «Дібрівський аграрний ліцей»

3.

Бабюк Василь Васильович

КЗ «Дібрівський аграрний ліцей»

4.

Костенко Юлія Павлівна

Тетіївський ліцей №2

Керівник команди: вчитель біології і хімії КЗ «Дібрівський аграрний ліцей» Борисюк Віра Назарівна.

 

Склад учнівської команди з трудового навчання:

1.

Щаблевський Артем Ігорович

КЗ «Тетіївський НВК «Гімназія -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

2.

Бондар Вікторія Михайлівна

Тетіївський ліцей №2

3.

Шелест Євгеній Вікторович

Тетіївський ліцей №2

Керівник команди:  вчитель трудового навчання Тетіївського ліцею №2 Паламарчук Олег Іванович.

 

26 січня (неділя) відбулася Олімпіада з хімії  на базі Вишнівського академічного ліцею "Основа" Києво-Святошинської районної ради Київської області.

Склад учнівської команди з хімії:

1.

Сухоребська Єлізавета Олександрівна

КЗ «Тетіївський  освітній центр – опорний заклад  загальної середньої      освіти І-ІІІ ступенів №3»

 2.

Корчак Оксана Андріївна

Тетіївський ліцей №2

 3.

Терещенко Рената Рустамівна

КЗ «Тетіївський  освітній центр – опорний заклад  загальної середньої      освіти І-ІІІ ступенів №3»

4.

Костенко Юлія Павлівна

Тетіївський ліцей №2

Керівник команди:  вчитель хімії КЗ «Тетіївський  освітній центр – опорний заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3»  Власенко Оксана Миколаївна.

 

26 січня (неділя) в методичному кабінеті управління освіти ВК Тетіївської міської ради відбулася он-лайн Олімпіада з астрономії.

Склад учнівської команди:

1.

Тихонюк Дмитро Юрійович

Тетіївський ліцей №2

 2.

Вербенець Анна Сергіївна

КЗ «Тетіївський  освітній центр – опорний заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3»

Тихонюк Дмитро

Керівник команди:  вчитель фізики і астрономії КЗ «Тетіївський  освітній центр – опорний заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Сівківська Наталія Степанівна.

Зичимо всім учасникам успіхів і перемог!



« повернутися до списку новин