День космонавтики та авіації

ВСЕСВІТ НАМ БЕНТЕЖИТЬ МРІЇ
АБО ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ І АВІАЦІЇ
В ЗДО «БЕРІЗКА»

12 квітня - День космонавтики і авіації, про це свято знають вихованці II-ої молодшої групи ЗДО «Берізка».

Якщо колись космос був чимсь недосяжним, то через якісь десятки років туди зможе відправитися будь-який бажаючий. Може, це будуть наші дошкільнята? Вони так про це мріють…

Сьогодні про свої мрії та бажання діти з великим задоволенням складали розповіді, спілкувалися, грали в сюжетно-рольові ігри, споряджали свого космонавта дівчатка в Космос.

Педагог закладу Дутчак Ж.Є. провела інтегроване заняття-подорож, також з дошкільнятами розмірковували над цікавими світлинами, спостерігали за небом!

Швидко, непомітно, але надзвичайно цікаво пройшов день наповнений зоряними пригодами, іграми, пошуковою діяльність, цікавинками про космонавтів.

Діти отримали масу позитивних емоцій, безцінних знань про зорі і планети, про сонячну систему і ще довго обговорювали свої космічні пригоди і майбутні подорожі у Космос, які так яскраво пережили в цей День.