Гра по-новому, навчання по-іншому

Дата: 01.11.2019 14:03

Концепція Нової української школи передбачає використання у навчанні учнів початкових класів ігрових конструкторів LEGO. 31.10-01.11. 2019 року відбувся навчальний тренінг для вчителів, які навчають дітей 1-2 класів, про залучення  у освітній процес Нової української школи LEGO.

Педагоги розглянули можливості застосування LEGO як засобу навчання, пошуку та оволодіння інформацією. Ця методика дозволяє вчитися граючись  і навчатися в грі,  сприяє засвоєнню способів вирішення проблем творчого та пошукового характеру. Навчатися у процесі гри — це значно цікавіше, ніж вивчати теоретичні матеріали, що сприяє кращим та ефективнішим результатам.

Тренер по НУШ Бальчук Л.М., вчитель початкових класів КЗ «Голодьківське НВО  «ЗОШ  І-ІІ ступенів - дитячий садок» Тетіївської міської ради Київської області в рамках цієї теми  поглибила фахові знання вчителів щодо використання конструктора LEGO.