Моніторинг готовності закладів освіти до нового 2019/2020 н.р.

Дата: 23.08.2019 13:59

Моніторинг готовності закладів освіти Тетіївської міської ради

до нового 2019/2020 навчального року

20.08 та 22.08.2019 р. моніторингова група  провела огляд   навчальних   закладів  Тетіївської міської ради щодо готовності закладів освіти до початку нового навчального року.

Керівники шкіл, дошкільних установ, педагогічні працівники ознайомили членів комісії зі станом приміщень, матеріально-технічним забезпеченням навчальних кабінетів. Комісія також оглянули приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, спальні. В ході перевірки особлива увага була приділена питанням облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи».

Об'їзд шкіл – своєрідне складання іспиту директорами навчальних закладів, це визначення рівня їх відповідного ставлення до виконання своїх посадових обов'язків. Адже 2 вересня школярі повинні прийти у світлі, відремонтовані, комфортні класи, щоб із великим задоволенням та бажанням приступити до навчання.

Усі  заклади освіти  продемонстрували належну готовність до нового 2019/2020 навчального року. Працівникам закладів разом з батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

За результатами перевірки, слід особливо відмітити готовність  до нового навчального року такі навчальні заклади:

• КЗ «Дібрівський аграрний ліцей» Тетіївської міської ради

• КЗ «Тетіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» Тетіївської міської ради