«Випускник року – 2019»

Дата: 25.04.2019 11:55

24 квітня в актовій  залі  КЗ «Центр позашкільної освіти»  відбувся ІІ  етап конкурсу «Випускник року», який проходить на  Тетіївщині уже третій рік.  В конкурсі  взяли участь  активні, талановиті, творчі  випускники  9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти  Тетіївської об’єднаної  територіальної громади. В цьому році  брали участь 14 випускників, які за результатами І шкільного етапу отримали найбільше балів у різних номінаціях.

Оцінювали конкурс  шановне журі, фахівці своєї справи:
голова журі –   секретар виконавчого комітету  міської ради  -  Погоріла І.В.;
- начальник управління освіти  виконавчого комітету міської ради – Ільїна Т.І.;
- начальник відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради  - Дідковська А.В.;
- завідуюча методичним кабінетом управління освіти виконавчого комітету міської ради – Гусарчук Л.Д.;
- провідний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету міської ради – Василенко О.С.;
- начальник  загального відділу виконавчого комітету міської ради – Грищенко Н. В.;
- методист  КЗ «Центр позашкільної освіти» - Каткова С.В.;
- голова  Молодіжної ради – Юлія  Мукомел;
- президент  Республіки органів учнівського самоврядування  Максим Дем’янюк.

На розгляд журі  конкурсанти  представили   відео презентації про своє життя, творчу діяльність, про власні  досягнення у навчанні, спорті, учнівському самоврядуванні та мистецтві. А ті конкурсанти, які вміють творити дива своїми руками представили свої творчі роботи на виставці, аби ще більше розкрити свої таланти.

Журі  визначатиме  переможців у чотирьох номінаціях:
- «За успіхи в навчальній діяльності»;
- «За успіхи в учнівському самоврядуванні»;
- «За спортивні досягнення»;
- «За мистецькі досягнення».

Голова журі  оголосила, що  урочиста  церемонія  нагородження  переможців  відбудеться  під час святкування Дня міста Тетієва - 11 травня 2019 року.

Учасники  конкурсу довели, що  вони – впевнені в собі, активні, креативні, завзяті і цілеспрямовані.  Тож  у такої молоді є перспектива, а в нашої держави – європейське майбутнє.